Farbowanie brwi

 

Farbowanie brwiSamodzielne farbowania brwi nie jest zalecane. Udaj się kosmetyczki w lokalnym salonie, aby dowiedzieć się jakie rozwiązanie będzie odpowiednie dla twoich brwi. Farbowanie trwa tyle mniej więcej, co farbowania włosów i powinny być wykonywane przez zawodowców. Specjaliści nie tylko wiedzą, jak bezpiecznie wykonać farbowanie brwi, ale będzie również w stanie pomóc w dokonaniu właściwego wyboru koloru do koloru włosów i koloru skóry.

Wybór odpowiedniego koloru.
Farbowanie brwi oferuje pół-trwałe rozwiązanie dla brwi jasnych lub rzadkich, nie zmniejsza to jednak czasu potrzebnego do wykonania zabiegu. Wybór koloru jest ważny, ponieważ, gdy coś ci się nie spodoba, nie możesz umyć twarzy i zacząć od nowa.
Jest wiele dostępnych kolorów. Skąd wiesz jaki kolor wybrać dla swoich brwi? Większość ludzi, w celu uzyskania subtelnego, naturalnego wyglądu brwi, wybiera do farbowania brwi jaśniejszego o około dwa tony koloru od koloru włosów. Blondynki i zaczynający siwieć wybierają kolor ciemniejszy niż włosy.

Stosowanie barwnika do brwi.
Farbowanie rozpoczyna się od centrum twarzy i kontynuuje w stronę zewnętrzną. Lekkie pociągnięcia zapewniają naturalny wygląd i zapobiegają przebarwieniu skóry.

Inne opcje farbowania brwi.
Osoby o jasnych lub rzadkich brwiach, niechcące iść do salonu, mogą użyć tuszu do rzęs lub specjalnej kolorowej kredki. Jak każdy inny makijaż, wymaga praktyki dozowanie odpowiedniej ilości kredki lub tuszu. Ponieważ ta opcja jest zmywalna, stracisz makijaż podczas mycia. Jednak produkty te poprawiają wygląd i są bardziej naturalne od farb używanych w salonach piękności.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady