Sztuczne brwi

 

Sztuczne brwiPeruki lub przedłużane włosy nie są już zaskoczeniem. Wiele osób również wybiera sztuczne brwi w celu poprawienia wyglądu. Przed wyborem sztucznych brwi ważne jest, by zapoznać się z ich dostępnymi rodzajami i ich prawidłowym noszeniem.

Dlaczego warto nosić sztuczne brwi?
Istnieje wiele powodów, dla których mężczyźni i kobiety noszą sztuczne brwi. W niektórych przypadkach może być eksperymentowanie z różnymi kształtami dzięki depilacji lub poszerzaniu. Wiele osób jednak cierpi z powodu utraty włosów, co może mieć wpływ również na brwi.

Istnieje wiele powodów wypadania brwi, w tym:
- Różne choroby związane z wypadaniem włosów. 
- Zaburzenia równowagi hormonów tarczycy.
- Zabiegi medyczne, takie jak chemioterapia lub znieczulenia. 
- Zakażenia lub pasożyty, które wpływają na cebulki.
- Zbyt agresywne wyrywanie uszkadzające mieszki włosowe i hamujące porost włosów. 
- Oczywiście cienkie lub rzadkie brwi z powodu uwarunkowań genetycznych.

Niezależnie od przyczyny, utrata brwi może mieć katastrofalny wpływ na psychikę. Brwi zdobią oczy, bez nich twarz traci na estetyczności i równowadze. Sztuczne brwi mogą być w takim razie bardzo pomocne. 

Makijaż, czy sztuczne brwi z włosów?
Efekt sztucznych rzęs można uzyskać najprościej używając kosmetyków, takich jak kredka, czy elajner. Jest to świetnym rozwiązaniem dla tymczasowego wypadania włosów lub nadgorliwego wyrywania brwi. Używając takiego kosmetyku masz wpływ na kolor brwi, ich szerokość, a także na odporność na rozmazywanie. Jednak dla wielu ludzi, brwi tworzone za pomocą makijażu są nie tylko czasochłonne, ale efekty nie są już tak satysfakcjonujące, jak sztuczne brwi wykonane z prawdziwych włosów. Poprawki makijażu powinno się nanosić często, ze względu na nietrwałość kosmetyków i ich rozmazywanie. Zbyt mocny makijaż może wyglądać zbyt sztucznie, dlatego sztuczne brwi wykonane z ludzkich włosów są bardziej pożądaną opcją.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady