Brazylijska depilacja jako ekstremalna wersja depilacji

 

Brazylijska depilacja jako ekstremalna wersja depilacjiDepilacja brazylijska to najwyższy poziom depilacji. Tego typu usuwanie włosów obejmuje obszar bikini, jak również wszystkie inne włosy, które mogą znajdować się w pobliży miejsca intymnego. Chociaż niektórzy mogą zdecydować się na pozostawienie małej powierzchni nieobjętej depilacją, to zazwyczaj depiluje się wszystkie włosy, a sam zabieg jest najbardziej bolesny ze wszystkich.

Historia brazylijskiej depilacji.
Depilacja tego typu stała się popularne, gdy ludzie zaczęli nosić stringi, stroje kąpielowe i tego typu bieliznę. Ponieważ trend noszenia tego typu odzieży był modny najbardziej w Brazylii, termin "brazylijskiej depilacji” został przyjęty. Najczęściej poddają się temu zabiegowi kobiety i mężczyźni homoseksualni.

Przebieg zabiegu.
Zwykle osoby poddające się zabiegowi depilacji brazylijskiej muszą być zupełnie nagie od pasa w dół.. Na początku na depilowani obszar nakładany jest gorący wosk (zazwyczaj wosk pszczeli). Zanim wosk ostygnie, osoba wykonującą zabieg przykłada paski bawełny na miejsce, które pokryje jest woskiem. Im lepiej bawełna przylgnie do wosku, tym łatwiej będzie usunąć plaster. 
Kolejnym krokiem jest usunięcie wosku przez zrywanie plastrów ze skóry. Może to być bardzo bolesne i przyprawić o łzy w oczach nawet najdzielniejsze osoby. Proces nie jest taki szybki, jakby sobie każdy życzył, ponieważ dużo czasu zajmuje usunięcie włosów z całego obszaru genitaliów. Procedura obejmuje również wyrywanie pojedynczych włosów pęsetą, kiedy nie usunie ich wosk.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady