Francuska depilacja woskiem

 

Francuska depilacja woskiemJeśli chcesz poddać się depilacji bikini, rozważ francuską depilację woskiem. Jest to przystanek między regularnym depilowaniem a brazylijską depilacją.

Francuska depilacja woskiem a brazylijska depilacja woskiem.
Jeśli jesteś zaznajomiona z brazylijską depilacją woskiem, to wiesz na czym wszystko lub niemal wszystko polega. Jeśli wolisz, brazylijską metodę możesz zostawić mały pasek włosów z przodu, ale cała reszta jest usuwana. 

Francuska depilacja woskiem wymaga usunięcia włosów z małych fragment ciała, nie tak jak w przypadku brazylijskiej, która usuwa wszystkie włosy lub pozostawia tylko mały pasek. 


W przeciwieństwie do depilacji brazylijskiej, francuska depilacja bikini nie obejmuje usuwania włosów z pośladków.

Porady przed depilacja woskiem:

- złuszczanie naskórka - zrób to przed i po depilacji woskiem korzystając ze specjalnej gąbki, co nie jest trudne. To zapobiega wrastaniu włosków pod skórę i ogólnie sprawia, że proces usuwania włosów staje się nieco łatwiejszy.
- obetnij swoje włosy na około 2 cm długości.
- kontroluj ból- około 30 do 45 minut przed przybyciem na salonu, zażyj lek przeciwbólowy.
- znieczulenie - skontaktuj się z salonem lub spa i dowiedzieć się, czy mają znieczulający krem, który można stosować do strefy bikini przed zabiegiem. Przyjedź około 45 minut wcześniej, by go zastosować lub zakup go wcześniej samodzielnie i zastosuj przed udaniem się na zabieg. 

Proces.
Jeśli zastosowałaś już wszystkie punkty podane wyżej, nadszedł czas, aby zabrać się do pracy. Boisz się? Nie bój się! Jeśli znalazłaś miejsce z doskonałą renomą, nie masz się czego obawiać. Możesz być pewna nie tylko znieczulenia, ale też tego, że te dziewczęta widziały wszystko wcześniej i nie musisz czuć dyskomfortu.
Jeśli kiedykolwiek poddawałaś się tradycyjnej depilacji bikini, francuska jest bardzo podobna. Jest bardziej bolesna, oczywiście, ze względu na fakt, że ta metoda pozbywa się włosów z najdelikatniejszych miejsc. Dobrą wiadomością jest to, że z czasem będzie lepiej. Pierwszy wosk jest zawsze najbardziej bolesny. 

Najpierw należy rozgościć się w pomieszczeniu za zasłoną tak, by odczuwać komfort. Estetyk powie ci, jak ułożyć nogi. Gorący (ale nie zbyt gorący) wosk będzie nałożony na skórę. Estetyk usunie go szybkimi ruchami, by zminimalizować bólu do minimum. Powinno być to stosunkowo bezboleśnie, jeśli estetyk będzie dobrze przygotowany. Jeśli potrzebujesz odpoczynku ze względu na ból, nie bój się prosić o to.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady