Depilacja okolic bikini

 

Depilacja okolic bikiniDepilacja okolic bikini jest znana zarówno u mężczyzn jak i kobiet, ale jest o wiele bardziej powszechniej praktykowana u kobiet. Depilacja miejsc intymnych jest popularna, bo wiele osób nie ma żadnych włosów na ciele, a to owłosienie widać, gdy decydujemy się nosić skąpy strój kąpielowy lub bieliznę. Depilowanie tych części ciała nie jest powszechne tylko w Stanach Zjednoczonych, ale również w innych krajach na całym świecie.

Procedura.
Ze względu na lokalizację włosów, które mają zostać usunięte, przed depilacją trzeba zdjąć spodnie przed zabiegiem. Jeśli nosisz akurat spódnicę, nie musisz jej zdejmować, ale musisz ja tak unieść, by nie przeszkadzała. W większości przypadków, bielizna nie musi być zdejmowana.
By bielizna nie została zaplamiona gorącym woskiem, który jest trudny do usunięcia z ubrania, u osób podających się depilacji stosuje się albo bibuły, albo ręczniki między bielizną i skórą.

Następnie estetyk bierze specjalny kij i zanurza go w rozgrzanym wosku i nabiera odpowiednią ilość wosku, a potem rozprowadza cienką warstwę wosku na włosach strefy bikini. Następnie przykłada tkaninę lub bawełnę do rozprowadzonego gorącego wosku. Ten daje efekt plastra i jest wykorzystywany do ściągnięcia wosku ze skóry. 

Lepsze jest szybsze odrywanie plastrów.
Prawda jest taka, że depilacja włosów nie jest zabawna i może boleć. Ból może trwać kilka godzin lub nawet dzień po zakończeniu procedury. Lek przeciwbólowy, taki jak aspiryna jest podawany przed depilacją w celu uniknięcia bólu, który może powrócić po zakończeniu zabiegu.

Po zabiegu.
Kiedy zabieg się zakończy, estetyk prawdopodobnie użyje pęsety, aby usunąć kilka włosków, które pozostały. Jednak, gdy cały proces usuwania włosów się zakończy, estetyk nałoży na skórę albo warstwę żelu chłodzącego albo olejek łagodzący ból.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady