Długie włosy

 

Długie włosyDługie włosy mogą być zarówno niezwykle piękne, jak i niezwykle problematyczne. Włosy długie wymagają odpowiednich szamponów, innych produktów do pielęgnacji i efektywnej opieki.

Ciecia na długich włosach.
Na długich włosach można zastosować różne cięcia, trwałe ondulacje, warstwy i proste wykończenia. W zależności od tego, czy włosy są kręcone, czy proste można stworzyć szeroką gamę możliwości.

Codziennego style.
Codziennie fryzury na długich włosach mogą być zarówno funkcjonalne i atrakcyjne. Wiele kobiet wybiera fryzurę z rozpuszczonymi włosami, przy zastosowaniu niewielkiej ilości sprayu, żelu lub innej substancji pomagającej utrzymywać włosy pod kontrolą. Używanie akcesoriów też jest popularne, szczególnie do stworzenia mocnego końskiego ogona, który pomaga utrzymać włosy w porządku, przy minimalnym wysiłku. Modne są warkocze, niechlujne koki i inne swobodne fryzury.

Specjalne fryzury.
Na oficjalne okazje, takie jak studniówki, wesela, przyjęcia lub po prostu nocna imprezę, istnieje wiele różnych stylów, dzięki którym będziesz wyglądać oszałamiająco z długimi włosami. Upięcia są szczególnie popularne i polegają na ściągnięciu włosów mocno do góry i upięciu w skomplikowany wzór, loki lub kok. Zwykły koński ogon można przeistoczyć w bardziej elegancki wariant za pomocą plecionki lub francuskiego warkocza. Długie włosy można zaakcentować spinkami klamerkami, kwiatami lub innymi, jeszcze bardziej eleganckimi akcesoriami.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady