Krótkie fryzury

 

Krótkie fryzuryCzy myślisz o zmianie fryzury z długiej na krótką? Jeśli tak, to możesz mieć obawy, zwłaszcza jeśli nigdy wcześniej nie nosiłaś włosów obciętych na krótko. Jednakże, jak wynika z poniższych informacji, istnieje wiele powodów, dla których warto rozważyć każdy rodzaj krótkiej fryzury.

Pierwszą rzeczą, którą przechodzi do przeszłości to długie pukle włosów. Niektóre kobiety chcą zacząć nosić krótkie włosy, ale nosząc swoje długie włosy od czasów liceum, boją się tej zmiany mimo chęci. I tak się wahając, nie mogą znaleźć odpowiedniej pory na podjęcie decyzji. Jednakże dzięki takiej zmianie możesz wyglądać znacznie korzystniej. 

Należy pamiętać, ze obcinając włosy możesz doświadczyć pewnych wad, ale jest ich mniej niż korzyści. Na początek, krótkie włosy oznaczają o wiele bardziej elastyczny tryb życia. Jeśli udajesz się do wykwalifikowanego fryzjera da się zauważyć, że możliwości cięć jest wiele i jeśli wybierzesz odpowiednie te krótkie włosy jednego dnia możesz nosić kręcone, innego eleganckie lub ekstrawaganckie.

Odpowiednia fryzura i dobre obcięcie pozwoli ci wykonywać na włosach subtelne fale, robiące wrażenie loki lub inne fryzury używając różnych produktów do stylizacji i uczynić wygład oszałamiającym. Bardzo modne jest też używanie prostownicy. Dzięki niej dodasz ciekawy efekt na pewnych partiach włosów lub wyprostujesz całość. 

Inną zaletą krótkiej fryzury jest to, że jest jej ekscytujący wygląd, nigdy nudny. Długie włosy nie dają wielu możliwości. Wielu ludzi kończy fryzowanie czesząc się w koński ogon, co jest nudne. Krótka fryzura często zmienia kształt, kiedy włosy rosną. Dodatkowo, takie fryzury idealnie naszą się na wszystkich rodzajach włosów. Jeśli masz grube włosy, możesz je pocieniować, by nadać włosom lekkości lub ściąć na równo zwiększając ich objętość. 

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszą modą, to krótkie włosy są doskonałym pomysłem. Wiele klasycznych, krótkich fryzur, modnych we wcześniejszych latach powraca obecnie. W związku z tym, wybierając jeden z krótkich stylów nie ma możliwości byś wglądała niemodnie. 

Ogromną korzyścią krótkiej fryzury jest wygoda i łatwość utrzymania. To także fajna opcja dla osób w świecie biznesu, które chcą wyglądać profesjonalnie, nie wkładając w to wiele wysiłku. Jedna fryzura może dać różny efekt. Inaczej będziesz wyglądać kiedy umyjesz włosy, nałożysz żel i wysuszysz je ręcznikiem, a inaczej gdy użyjesz suszarki lub z wilgotnymi włosami wyjdziesz na dwór. Stylizacja tez jest prosta. Czasem wystarczy umycie i kilka minut w klimatyzowanym pomieszczeniu lub lekki wiaterek. Dobrze obcięte włosy same odpowiednio się układają. 

Krótkie fryzury są zdecydowanie stylowe i eleganckie. Można wybrać cięcie idealne na nocną potańcówkę i jednocześnie nienagannie wyglądające następnego dnia. Uwierz, ze krótka fryzura jest zmysłowa i seksowna. Spójrz na swój staromodny wygląd i odmień go całkowicie ścinając włosy na krótko. Większość kobiet, które tak zrobiły zdumionych, jak wiele młodziej i szczuplej wyglądają. Krótkie włosy nie tylko wyglądają lepiej, ale sprawiają, że czujesz się lepiej. Będziesz mieć więcej energii i witalności.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady