Klasyczne krótkie fryzury kobiece

 

Klasyczne krótkie fryzury kobieceNiektóre fryzury nie wychodzą z mody. Jeśli szukasz nowego stylu, rozważ klasyczne, krótkie fryzury damskie. Prawda jest taka, że są one zarówno modne pod względem stylu, jak i ponadczasowe.

Bob.
Ten popularny krótki styl ma wiele postaci i jest odpowiedni dla włosów kręconych, prostych, czy falistych. Możesz dodać grzywkę obciętą pod pewnym kątem lub prosto i np. zaczesać ją na bok. Długość boba waha się od uszu do ramion

„Na chłopaka”.
Rozsławiona przez Audrey Hepburn, a ostatnio przez Victorię "Posh Spice" Beckham, krótka fryzura polegająca na mocnym wystylizowaniu tych krótkich włosów. Być może będziesz się obawiać ściąć swoje włosy tak krótko, ale bądź pewna, że będziesz wyglądać olśniewająco, a sama fryzura będzie łatwa w utrzymaniu.

Bałagan na głowie.
Włosy w tej fryzurze są obcięte warstwowo, ale nie tak krótko, jak we fryzurze „na chłopaka”. Fryzurę cechuje prostota utrzymania, zazwyczaj jest to wysuszenie bez jakiegokolwiek układania i delikatna grzywka, zaczesana na bok.

Dlaczego krótkie fryzury są tak często noszone?
Jeśli rozważasz krótką fryzurę po raz pierwszy, to warto trzymać się klasyki. Style ciągle się zmieniają. Krótkie fryzury wracają i odchodzą, więc jeśli chcesz nosić prostego boba lub fryzurę „na chłopaka”, to możesz być pewna, że nie będziesz wyglądać niemodnie. Krótkie klasyczne fryzury dla kobiet prezentują się wspaniale w każdym wieku, a nawet są w stanie odmłodzić wygląd.

Pielęgnacja klasycznych krótkich fryzur.
Ogólnie, klasyczne krótkie fryzury są łatwe w utrzymaniu. Nawet jeśli jednego dnia poświęcasz czas dodatkowo zwiększając objętość lub tworząc loki, następnego dnia włosy mogą wyglądać pięknie, jedynie po samym umyciu. Częściej musisz odwiedzić salon fryzjerski przy fryzurze „na chłopaka”, w celu skracania włosów. Przy bobie jest to konieczne co 4-6 tygodni.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady