Fryzury klasyczne

 

Fryzury klasyczneStyl klasyczny oferuje wstrzymanie się od najnowszych trendów, przy jednoczesnym zapewnieniu ponadczasowego piękna i stylu.

Istnieje wiele klasycznych fryzur łatwych w utrzymaniu i nadających się dla różnych rodzajów włosów. Może czas na wybór jednej z ponadczasowych fryzur.

Rodzaje klasycznych fryzur. 
Chociaż istnieje masa klasycznych fryzur do wyboru, wybierz coś bardziej znanego, coś z dużego ekranu, czy Broadwayu, ale też coś, co będzie wyglądało dobrze w parze z jeansami. Znajdź inspirację dla swoich włosów i przygotuj się na wycieczkę w przeszłość.

Loki i fale kręcona na palcach.
Wybierz się do fryzjera z ukończonym kursem fryzjerski, bo niestety nie wszyscy taki tytuł posiadają. Jest to jedno z najtrudniejszych zadań jakie możesz powierzyć fryzjerowi. Sprawdzisz w ten sposób jego ogólny talent i zdolności fryzjerskie Dlaczego? Utalentowany fryzjer z powodzeniem wykona fale zakręcane na palcu nawet na najbardziej prostym rodzaju włosów. 
Wykonanie loków w efekcie wymaga wielu manipulacji na włosach. Pomocne może okazać się zastosowanie ciężkich balsamów, czy pianek. Można tym sposobem, tymczasowym falom i lokom nadać kilkudniową trwałość. Fryzury są idealne na specjalne okazje, kiedy chcesz możesz dodać ozdobne spinki w starym stylu lub upiąć loki. Fryzura wtedy jest niezniszczalna.

Długie i krótkie razem.
Witajcie hipisi. Kto nie marzy o długich, prostych i eleganckich włosach od czasu do czasu? Fryzury klasyczne to też ukłon w stronę lat siedemdziesiątych, kiedy to wydaje się powracać niekonwencjonalny styl. Aby osiągnąć naturalny, swobodny i porywający styl, ważne jest, aby włosy były zdrowe i pełne życia. Włosy zniszczone i rozdwajane mogą zabić ten styl natychmiast. Jeśli musisz zdecyduj się na podcięcie końcówek, nawet jeśli oznacza to utratę odrobiny długości. Jeśli poddajesz się rozjaśnianiu włosów lub farbowaniu włosów, zastanów się dwa razy, czy stan twoich włosów pozwoli ci afiszować się w tym stylu.

Do stylu najodpowiedniejsze są włosy proste, aby uniknąć niepotrzebnych fal w razie potrzeby użyj prostownicy, co na pewno da doskonałe rezultaty. Użyj tez produktu dodającego włosom połysku.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady