Fryzury w stylu retro

 

Fryzury w stylu retroFryzury są zawsze wymyślane, udoskonalane i ćwiczone do perfekcji. Nic wiec dziwnego, źe takie top gwiazdy jak Christina Aguilera i Dita Von Teese noszą fryzury w stylu retro, co czyni ich wygląd eleganckim i wyrafinowanym. Fryzury retro zaczaja się od loków zakręcanych na palcach, a kończą na eleganckich kokach i mogą być łatwo przekształcane w odświętne, a nawet ślubne fryzury, ze względu na swój elegancki wygląd.

Pomysły na fryzury retro:
- fryzura retro Marilyn Monroe
Marilyn Monroe i fryzury retro nie należy łączyć w jednym zdaniu. Ta zmysłowa i seksowna Ikona ustanowiła nowy standard elegancji i klasy swoimi pięknymi lokami blond, które zostały misternie zakręcone na placu włączając w to sławną grzywkę. Marilyn Monroe ustanowiła standard fryzury klasycznej noszonej do dziś przez wiele kobiet.

Bob Marilyn Monroe w stylu retro.
Wierzcie lub nie, sławny bob jest faktycznie fryzurą w stylu retro. Jest doskonałym przykładem fryzury w stylu retro wciąż wykorzystywanej we fryzjerstwie i udoskonalanej.

Rodzaje obcinania na boba mogą być różne. Bob: krótki, długi, asymetryczny. Lista jest długa. Bez względu na sposób noszenia boba, jest to fryzura, która nigdy nie wychodzi z mody.

Ul w stylu tero.
Ul, to kolejna fryzura retro, która została odświeżona przez kontrowersyjna piosenkarkę R&B Amy Winehouse. Nie spotyka się jej jednak często. Została odkryta na nowo przez powiększenie i podniesienie do góry koka, który ma oznaczać nie tyle pozycję, co bogatą dusze właścicielki. Ul jest fryzura, która zdecydowanie przyciąga wiele uwagi. 

Loki kręcone na spinki w stylu retro.
Jest to także jedna z bardziej popularnych fryzur w stylu retro. Jest łatwa do utrzymania i wygląda wspaniale z każdym rodzajem ubrania, czy to strój sportowy czy elegancki.

Gdzie znaleźć fryzury retro?
Fryzury retro można nosić na każdą okazję, ale ten, kto nosi fryzurę retro najprawdopodobniej będzie uczestniczyć w formalnych sprawach, bo widać w nich klasę i wyrafinowanie. Jeśli włączysz jakiś kanał filmowy lub przerzucisz strony najnowszych czasopism, na pewno znajdziesz jakaś fryzurę w stylu retro.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady