Fryzury lat 70-tych

 

Fryzury lat 70-tychFryzury lat 70-tych zdecydowanie wracają do mody. Przykładem są filmy takie jak „Grease”, czy ponownie wydana „Gorączka Sobotniej Nocy”. Disco znowu staje się modne dzięki dużej ilości osób biorącej udział w zajęciach tańca disco. Razem z tym wraca moda na fryzury lat 70-tych. Niektóre z nich stają się kultowe jak np. fryzura John’a Travolty w stylu lat 70-tych polegająca na zaczesaniu czarnych włosów do tyłu na żel lub fryzura Olivii Newton John.

Kobiece fryzury lat 70-tych.
Jak wglądały najczęstsze fryzury lat 70-tych? Dla kobiet był to wysoko uwiązany koński ogon i to jest coś co łatwo możesz wykonać w dzisiejszych czasach, szczególnie jeśli masz długie włosy. Taki kucyk wygląda świetnie, gdy masz zdrowe i błyszczące włosy.

Inną popularną fryzurę 70-tych dla kobiet jest trwała ondulacja, a zwłaszcza trwała ondulacja na długich włosach, a kobiety w lat 70-tych zdecydowanie lubiły chodzić do fryzjera, aby sobie ją sprawić. Jeśli zaś masz krótkie włosy i chcesz wybrać fryzurę to dobrym wyborem będzie fryzura ‘na pazia’, a to kolejny modny trend lat 70-tych. 

Fryzury lat 70-tych dla mężczyzn.
Mężczyzni, którzy chcieliby mieć fryzurę lat 70-tych, powinni pomyśleć dłuższych włosach. Mogą popatrzeć na niektóre ikony fryzur z lat 70-tych, takich jak w „Starsky i Hutach”.

Jeśli szukasz jakichś pomysłów na fryzury lat 70-tych, dlaczego by nie wypożyczyć jakichś filmów z lat 70-tych, które pokazałyby ci co było modne w tamtych czasach?-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady