Popularne fryzury Disco

 

Popularne fryzury DiscoKażdy wie, że ten styl nie umiera. Po prostu się odmawia. To prawda, ze nie dotyczy tylko mody, ale i fryzury. Każda era ma tendencję do powrotu do jakiegoś popularnego wcześniej stylu. Tak tez stało się z fryzurami Disco, które noszone były w latach 60-tych i były modne przez następne 20 lat.

Popularne fryzury Disco 
Gdyby spojrzeć na popularne dziś fryzury, to widać coraz więcej powracających się fryzur disco. Modne obcięcia czy push-up’y noszone przez dzisiejszą młodzież to zupełnie nowe trendy, lecz dla wielu pamiętających lata 70-te jest to tylko powtórzenie dawnych stylów. 

Wielu afrykańskich Amerykanów przyczyniło się do odrodzenia stylu Afro. Nowoczesności nabiera dzięki włączeniu w nią koloru. Nic dziwnego zobaczyć Afro blond lub nawet dwukolorowe, a techniki fryzjerskie poszły tak do przodu, ze ludzie noszą Afro w różnych kształtach. 

Inny powrót do stylu disco dotyczy długich włosów. Ten styl był popularny w latach 70-tych zarówno u dla kobiet i dziewcząt. Długie włosy związywane były w dwa kucyki i ozdabiane wstążkami. Wystarczy spojrzeć na ulicę, żeby przekonać się o powrocie tego trendu.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady