Fryzury w stylu rockowym

 

Fryzury w stylu rockowymJednym z najpopularniejszych trendów w tym roku są fryzury rockowe. To mieszanka stylu nowoczesnego i tradycji. Sięga lat 50-tych i odnowiona ujawnia się w tym czasie. Fryzury rockowe, podobnie jak inne modne style są bardzo uniwersalne. Wyrażają się one w różny sposób w zależności od gustu i indywidualnych potrzeb. Jedno spojrzenie na taką fryzurę i nigdy jej nie zapomnisz. Wiele fryzur rockowych wygląda tez odświętnie.

Kobiety z długimi włosami, właśnie dzięki ich długości są w stanie uczesać każda fryzurę stylu rockowego. Styl charakteryzuje się unoszeniem włosów, czyli kokiem lub innym zaczesaniem do góry. Podobny styl odnajdujemy już we wcześniejszych latach. 

Fryzura rockowa jest też klasyczna i odpowiednia na jakakolwiek rozmowę, imprezę, a także do gry w jakakolwiek piłkę. Użycie eleganckich spinek lub ozdobnych klamerek do włosów może całkowicie zmienić wygląd fryzury. W wielu miejscach na ziemi spotyka się tak uczesane kobiety na spotkaniach biznesowych, kobiety mające coś do powiedzenia publicznie bo ludzie zapamiętują takie fryzury. Włączenie grzywki do tej fryzury nada Ci bardziej miękki wygład. 

Wysokość rockowych fryzur nadaje im podniosłości. Możesz to odrobinę zmiękczyć grzywką, czy to prostą spływającą swobodnie, czy grzywką z lokiem na końcu. Kobiety z takim uczesaniem widywane były w latach 60-tych, a także widzimy w dzisiejszym Hollywood. 

Wiele kobiet dodaje do tych fryzur trochę blasku dzięki specjalnym lakierom do włosów z brokatem. Takie lakiery to nie tylko utrwalenie fryzury na wypadek deszczu, ale to tez dodatkowa ozdoba, bo brokat na każdym kosmyku pięknie się skrzy. To wszystko sprawia, ze fryzury rockowe są niezapomnianym stylem.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady