Fryzury lat 70-tych

 

Fryzury lat 70-tychLata siedemdziesiąte były erą hipisów. W tym czasie szczególnie modne były włosy długie luźno spływające. Fryzury tego stylu słyną z oryginalności. Kobiety zawsze wyglądają piękne w długich fryzurach, więc w prostych długich włosach na pewno też. W tym czasie Corsair wyznał suszarkę ręczną, co było dość przełomowym wydarzeniem we fryzjerstwie.

Używane były też prostownice w celu udoskonalenia wyglądu. Wysokie miejsce w rankingu fryzur lat 70-tych zajmują różnorakie krótkie fryzury takie, jak np.: bob, fryzury cieniowane, fryzury z grzywkami.

Męskie fryzury lat 70-tych. 
Mężczyźni zazwyczaj wyglądają bardzo atrakcyjnie w krótkiej fryzurze. W latach 70-tych były one spotykane u mężczyzn powszechnie. Typy takich fryzur tez mogą być różne. Włosy np. mogą być dłuższe na czubku głowy, a krótsze na dole i po bokach. Mężczyźni również mogą farbować włosy. Efekt jest interesujący, a ciemne kolory dodatkowo nadają elegancji. 

Mężczyźni wyglądają niesamowite w długich fryzurach. W latach 70-tych dodatkowo modne było noszenie zarostu do długich włosów. By wyglądać jeszcze bardziej stylowo warto do takiej fryzury założyć ubrania w stylu retro lub w stylu hipisowski. Możesz odświeżyć styl farbując włosy lub ubierając się w np. w stylowe dresy czy buty. Obecnie modne są ciemne kolory włosów. 

Fryzura w stylu lat 70-tych może uczynić mężczyznę bardzo atrakcyjnym. Mężczyzna może odświeżyć styl farbując włosy, stosując różnorakie cięcia lub ubierając się w np. w stylowe dresy czy buty. W latach 70-tych modny był u mężczyzn tzw. bałagan na głowie, włosy obcinano warstwowo i układano na produkty do stylizacji włosów. Ponadto fryzury warstwowe są w stanie poprawić kształt twarzy. Fryzury lat 70-tych polecane są mężczyznom uprawiającym sport ze względu na wygodę ich noszenia. 

Bałagan na głowie w latach 70-tych.
Ten krótki i kudłaty styl polega na pozostawieniu dłuższych włosów na czubku głowy i obcięciu reszty na krótko. Fryzura może być noszona zarówno przez mężczyzn jak i kobiety. Jest wygodna, ale i elegancka i stylowa. Łatwo ją wykonać i łatwo każdorazowo ułożyć. Powrót stylu dało się zaobserwować przede wszystkim na sławnych ludziach w roku 2007. Chcąc zagwarantować sobie świetny wygląd unikaj regularnego mycia włosów, naturalne natłuszczenie skóry głowy najlepiej ułoży fryzurę. Stosuj produkty do pielęgnacji włosów w celu poprawienia ich kondycji. 

Jeżyk. 
To bardzo popularna fryzura, do której wykonania włosy muszą być obcięte w specyficzny sposób, wiec warto się zastanowić przed pójściem do fryzjera, czy będziesz w przyszłości chciał/chciała nosić jeżyka. Niezbędne są także produkty do stylizacji włosów.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady