Fryzury w stylu retro

 

Fryzury w stylu retroFryzury retro spotyka się juz od kilku lat. Styl zawiera różne rodzaje pięknych fryzur i wykorzystuję się u obu płci: u kobiet u mężczyzn. Elementem pojawiającym się często są loki wykonywane przy pomocy spinek. Styl powrócił na początku lat 9-tych.

Fryzura ul. 
Ula jest jednym z podstawowych rodzajów fryzur w stylu retro. Powraca przede wszystkim dzięki kontrowersyjnej piosenkarce R&B Amy Winehouse, nie mniej jednak fryzura jest dość skomplikowana do wykonania. Styl można unowocześnić robiąc luźne upięcie, czy duży kok, zamiast ula. Zwyczajna wysokość konstrukcji na głowie może pasować i tobie. 

Klasyczne fryzury w stylu retro. 
Klasyczne fryzury w stylu tero są bardzo i mogą być wykorzystywane jako modne fryzury obecnie. Są przepiękne i stylowe, wiec na pewno będą ci pasować. Fryzura, która rozsławiła Jackie Kennedy jest noszona do dziś. To wręcz symbol fryzur w stylu tetro. 

Balowe fryzury w stylu retro. 
Wiele młodych osób nosiło fryzury w stylu retro, jako uczesanie na bal, imprezę, czy inną uroczystość. Różnego rodzaju fryzury retro są spotykane od kilku wieków, ale teraz także zajmują pozycję lidera w rankingach. Dzięki nim łatwo uzyskuje się przyjemny wyraz na różne okoliczności.

Kobiet wyglądają wspaniale nosząc fryzurę w stylu retro. Każdej jednak pasuje inny rodzaj fryzury. Dwie kobiety są szczególnie znane z tego stylu. Są nimi Marilyn Monroe i Grace Kelly. Włosy w tych fryzurach można farbować tak, jak to robiły wyżej wymienione gwiazdy.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady