Fryzura warstwowa

 

Fryzura warstwowaWłosy obcięte warstwowo dodają ruchu, wpływają na kształt twarzy i wygląd ogólny, ale jak wybierać pomiędzy warstwami długimi i krótkimi warstwami?

Jednym z największych czynników przy podejmowaniu decyzji, jak długie powinny być warstwy, jest kształt twarzy. Jeśli masz okrągłą twarz, zastosuj dłuższe warstwy, jeśli twarz jest podłużna, wybierz krótsze warstwy, by dodać włosom objętości i w ten sposób zminimalizować długość twarzy.

Warstwy są idealne do zmniejszenia objętości włosów. Układają się na głowie w sposób niechlujny, co sprawia wrażenie ruchu, który pasuje do swojego stylu życia. Fryzura wygląda świetnie na długich prostych włosach. Gdy nosisz długie warstwy, najkrótsza warstwa nie powinna być krótsza niż na wysokość ucha. 

Krótka fryzura warstwowa wygląda bardzo dobrze, szczególnie na kręconych włosach. Jeśli szukasz innych krótkich fryzur, możesz rozważyć zrobienie grzywki do krótkich warstw. Pamiętaj jednak, jeśli decydujesz się na fryzurę warstwową na krótkich włosach, żadna z warstw nie powinna być krótsza niż na wysokość oczu. 

Kiedy decydujesz, czy nosić długie lub krótkie warstw warstwy, pamiętaj, że warstwy mogą dodać szerokości twarzy, tam, gdzie jest to potrzebne. Jeśli masz twarz w kształcie serca, szerszą u góry i węższa przy brodzie, warstwy dodadzą szerokości temu obszarowi.

Fryzura warstwowa pasuje większości osób, kwestią jest tylko dowiedzieć się, czy twarz wygląda lepiej z długimi warstwami czy z warstwami krótkimi.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady