Przykładowa twarz       Twoje foto      Kasuj


Załaduj własne zdjęcie

Aby przejść do galerii musisz wskazać plik  ze swoim zdjęciem (jeśli takim nie dysponujesz kliknij tutaj).  Jeśli cokolwiek przy wysyłaniu zdjęcia na nasze serwery pójdzie nie tak jak potrzeba, zostaniesz o tym poinformowany stosownym komunikatem błędu.

FORMULARZ WYSYŁKI

Kliknij na Przeglądaj, wskaż na dysku plik z odpowiednią fotografią, następnie kliknij Wybierz. Uwaga: w ścieżce do pliku i jego nazwie nie mogą znajdować się polskie znaki o raz znaki: spacji i znak '?'.


Po naciśnięciu 'Wybierz' odczekaj chwilę aż zdjęcie zostanie wysłane na serwer!WYMAGANIA TECHNICZNE FOTOGRAFII

Akceptowane formaty pliku z Twoją fotografią to:  jpg, bmp, gif oraz png. Wielkość fotografii w pikselach nie jest kontrolowana, ale zalecany rozmiar to 160X200 pikseli. Poprawnie zostaną wysłane tylko i wyłącznie pliki o rozmiarze poniżej 100 KB. 

JAK PRZYGOTOWAĆ ZDJĘCIE?

  • Powinieneś dysponować fotografią, na której twarz jest skierowana prosto w obiektyw aparatu. Włosy nie przysłaniają twarzy.
  • Przy pomocy komputerowych programów graficznych wycinamy z naszej fotografii obszar twarzy. Wycinamy:-)  także włosy i uszy.
  • Otrzymana przez wycinanie fotografia powinna mieć rozmiar ok. 160X200 pikseli. Twarz powinna zajmować ok. 40% centralnej powierzchni fotografii. Tło najlepiej pozostawić białe.

Jeśli masz kłopoty z przygotowaniem fotografii poproś kogoś znajomego kto zna podstawy obsługi programów graficznych. Przygotowanie fotografii nie jest skomplikowane.

Przykładowa duża fotografia do obróbki:
Tak powinna wyglądać poprawna fotografia:

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Zdjęcie wysyłasz na własną odpowiedzialność. Jako serwis e-fryzury.com dołożymy wszelkich starań, aby Twoja fotografia nie trafiła w niepowołane ręce. Zdjęcia są co pewien czas kasowane z serwerów. Wysyłając zdjęcie robisz to na własną odpowiedzialność, zgadzając się z powyższymi zapisami.MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady