Brąz na włosach

 

Brąz na włosachBrązy to kolory, z którymi szaleją obecnie kobiety. Każda kobieta może wyglądać świetnie jako brunetka, jeżeli dobierze odpowiedni odcień brązu do koloru skóry i koloru oczu. Jest to małowymagający kolor, modny i warty spróbowania. Jest to kolor, który ładnie mieni się w świetle i dobrze kamufluje zniszczone włosy.

Często pomaga wyjść z cienia aktorkom, modelom i innym osobom publicznym na całym świecie. Oto niektóre z najmodniejszych kolorów brązu do rozważenia przed następną wizytą w salonie fryzjerskim.

Dzisiejsze trendy w brązach dotyczą ciemnych odcieni. Często spotykane są warkocze w kolorze ciemnej czekolady. Ciemny brąz wygląda pasuje do różnych kolorów skóry, choć najlepiej wygląda u osób o oliwkowej cerze lub o ciemnym kolorze skóry. Brązy z pewnością uczynią twój wygląd znacznie bardziej tajemniczym, seksownym i zmysłowym. Kasztan króluje w tym roku. Doskonałym pomysłem są też jaśniejsze refleksy na brązowych włosach. Np. modnym trendem tego roku są kruczoczarne loki z delikatnymi pasemkami.

Heban lub prawie czarne odcienie również wracają do łask. Są to kolory z pewnością przyciągające wzrok, wymagające odwagi. Gwiazdy na całym świecie często podkreślają te brązy pasemkami czerwieni, fioletu, ekstremalnego blondu lub innymi, subtelniejszymi kolorami. 

Jeśli zdecydujesz się na brąz, pamiętaj, że to modny kolor w tym roku. Warto dodać jaśniejsze refleksy, ale należy pamiętać, że założeniem, bądź co bądź, są ciemne pukle włosów i lepiej trzymać się z daleka od zbytniego rozjaśniania. Uwodzicielskie ciemne loki są w modzie. „Wszystko albo nic”, jeśli chodzi o ten trend w koloryzacji włosów.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady