Fryzura dla kręconych włosów

 

Fryzura dla kręconych włosówZnalezienie fryzury dla twoich, kędzierzawych i niedających się ułożyć włosów, może być bardzo trudne. Chcesz, by była to fryzura rozprostowującą loki, łatwa w zrobieniu, ale także trwała. Oto kilka fryzur dla kręconych włosów, które zapewnią ci te trzy ważne cechy.

Kok lub kucyk na kręconych włosach.
Kok lub kucyk to świetne fryzury, kiedy doświadczasz problemu kędzierzawych włosów. Wszystko co musisz zrobić by z łatwością wykonać te fryzury to umyc je i związać z tyłu w kucyk albo kok, cokolwiek zdecydujesz.
Nałóż odpowiednią ilość lakieru do włosów lub żelu do włosów w miejscach gdzie włosy odstają. To pomoże utrzymać fryzurę na miejscu i, ostatecznie zapobiega powstawaniu loków na głowie przez cały dzień. 

Loki lub proste włosy na kędzierzawych włosach.
Fryzury z prostych lub kręconych włosów to kolejny świetny sposób, aby utrzymać prządek na twojej głowie. Wszystko, co musisz zrobić, to umyć włosy i użyć prostownicy. Prostowanie powinno zachować włosy wolne od loków do końca dnia, ale żeby mieć wiekszą gwarancje możesz nałożyć trochę żelu lub lakieru do włosów.

Po wyprostowaniu (i przed nałożeniem produktów do stylizacji) jest możliwość wykorzystania lokówki. Możesz zrobić od średnich do dużych loków, a następnie użyć produktu do stylizacji, by utrzymać je w miejscu. Ale jeśli zdecydujesz się na fryzurę z kręconych włosów, nie nakładaj połowy ilości, ponieważ może to rzeczywiście stworzyć więcej loków.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady