Loki

 

LokiJeśli jesteś zainteresowana w tworzeniem fryzury lat 50-tych, czy to na imprezę w stylu lat 50tych, czy do codziennego ubioru, prawdopodobnie przejdzie Ci przez myśl ta fryzura. Była bardzo popularna w latach 50-tych. Nic dziwnego, bo jest dość prosta do zrobienia. Istnieje wiele różnych rzeczy, które powinieneś wiedzieć, aby stworzyć loki lat 50-tych, które zapewnią piękny efekt końcowy.

Kolejne kroki do stworzenia fryzury lat 50-tych.

1. Umyj włosy. Możesz wystrzec je w ręcznik, by były lekko wilgotne, ale z nich nie ciekło. Twoje włosy musza być nieco mokre podczas tworzenia tej fryzury.
2. Bierz małe części włosów i wcieraj w nie żel lub mus do włosów. 
3. Skręcaj włosy w dłoniach w kierunku, w który chcesz uformować lok.
4. Przytrzymaj lok w miejscu za pomocą spinki. Obecnie wiele osób robi tą fryzurę używając na stale spinek.
5. Pozwól swoim włosom wyschnąć z tymi spinkami i pamiętaj, że im dłużej trzyma się szpilki we włosach, tym lepiej lok się zwinie. Większość osób woli pozostawić spinki we włosach na całą noc, ale w zależności od snu, te mogą wypaść.
6. Wyjmij szpilki z włosów. Jeśli chcesz mieć luźniejsze wygląd loków, należy je wstrząsnąć. Jeżeli chcesz, aby były bardziej zakręcone, zostaw je tak jak są.
7. Zrób nisko kok uważając przy tym, by nie rozluźnić któregokolwiek z loków.
8. Skręć włosy na górze głowy i użyj spinek, by umocować je na wysokości korony, ale też nie wyżej. Dodaj jeszcze kilka spinek na dole i po bokach w celu uniknięcia rozwalenia się fryzury.
9. Loki pozostawione luzem na głowie powinny być utrwalone w jakiś sposób
10. W celu utrwalenia fryzury spryskaj włosy dobrym lakierem do włosów.

Upiększanie koka z loków.
Chociaż stworzona ze wskazówek wyżej fryzura jest piękna, to też bardzo prosta. Należy pamiętać o wielu rzeczach, które możesz zrobić, aby taką fryzurę ozdobić. Możesz dodać różne dodatki do włosów. Warto dodać kilka świeżych lub sztucznych kwiatów, motyli, ważek, czy cokolwiek innego. Dekoracyjne klamerki do włosów, szpilki i inne mogą naprawdę dodać wiele uroku twojej fryzurze. 

Tworzenie tej fryzury nie musi być trudne, choć może wydawać się takie na początku. Odpowiednia ilość praktyk, pozwoli ci zrobić idealną i elegancką fryzurę w przysłowiowe 1-2-3.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady