Fryzura z upiętych loków lat 50-tych

 

Fryzura z upiętych loków lat 50-tychLoki upięte spinkami wyglądają niesamowicie. Szczególnie modne były w latach 50-tych. Fryzura jest prosta do zrobienia. Nic dziwnego. Jest to podstawowa metoda modelowania. Polega na spięciu z tyłu loków zrobionych przy pomocy spinek lub trwałej ondulacji.

Jest to dobry sposób na stworzenie świetniej i modnej fryzury lat 50-tych. Aby zapewnić piękny wynik końcowy potrzebujesz kilku rzeczy. 

Kolejne kroki wykonania fryzury upiętej z loków w stylu lat 50-tych.
* Umyj włosy i podsusz, ale pamiętaj, że do stworzenia loków włosy muszą być wilgotne. 
* Podziel włosy na partie, nałóż żel i skręć w kierunku, w którym ma powstać lok. 
* Powstały lok podepnij spinką.
* Przytrzymaj spinki we włosach dla utrwalenia loków. Niektórzy zostawiają je na noc, ale podczas snu niektóre mogą wypaść. 
* Wyjmij spinki z włosów. Jeśli chcesz mniej skręcone loki to rozczesz je palcami.
* Zbierz loki z tyłu głowy w kocyk uważając, by żaden kosmyk nie pozostał. 
* Skręć zebrane włosy w jedną stronę i użyj spinek do ich umocowania w takiej pozycji.
* Tak upięte loki przypominają koronę na twojej głowie.
* Aby utrwalić fryzurę spryskaj włosy dobrym lakierem do włosów.

Jak upiększyć fryzurę z upiętych loków?
Tak zwyczajnie upięta fryzura nadaje się do chodzenia na co dzień, ale możesz z niej zrobić elegancką fryzurę na wyjście dodając odpowiednie dodatki: fantazyjne klamerki do włosów, żywe kwiaty i inne błyszczące ozdoby. To tez świetna fryzura na wakacje i nosi ją wiele sławnych osób.

Fryzury lat 50-tych dla kobiet i mężczyzn.
W latach 50-tych kobiety i mężczyźni nosili fryzury z upiętych z tyłu głowy loków. Kobiety nosiły krótkie włosy, bo były łatwe w utrzymaniu i na nich często robiły proste loki. Suszarki jeszcze wtedy nie wynaleziono. Chociażby na zakupy w ciągu dnia kobiety wychodziły z polokowanymi włosami, na które nakładały specjalną siatkę. Dzięki temu ich włosy nawet wieczorem wyglądały nienagannie. Popularne tez było kręcenie loków na palcach i upinanie ich za pomocą spinek 

Zdjęcia takich fryzur na pewno pomogą ci jakaś wybrać dla siebie. Warto obejrzeć zdjęcia Penelope Cruz w takiej fryzurze. Lokówka i spinki do włosów to sekret świetnej fryzury tej gwiazdy. Aby osiągnąć ten wygląd, tworzy duże loki i spinkami upina je w miejscu. Długie, proste spinki nadają się do tego lepiej niż lakier do włosów. Nie używaj ciężkich lakierów, bo twoja fryzura będzie wyglądała sztywno i ciężko. 

Christina Aguilera we fryzurze z upiętymi lokami. 
Tą piosenkarkę widujemy w różnych fryzurach i kolorach. Należy jej się pochwała jak z rockowej dziewczyny przemieniła się gustownie uczesaną kobietę. W 2005 roku nosiła kaskadę miękkich loków, co było trendem mody. Wiele razy też upinała loki z tyłu w elegancki kok.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady