Wszystko, co musisz wiedzieć o kręconych włosach

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o kręconych włosachMusisz przyznać, że kręcone włosy mogą być zarówno błogosławieństwem, jak i źródłem kłopotów. Gdy loki wyglądają dobrze, to wyglądają dobrze, ale wystarczy niewielka zmiana pogody i zaczynasz mieć problemy.

To prawda, kręcone włosy mogą czasem potrzebować nieco więcej troski i uwagi, niż proste włosy, aby wyglądać świetnie. Na stronie www.hairstyle.com wiele informacji i porad, jak zajmować się, pielęgnować i tworzyć trwałe fryzury z kręconych włosów. 

Ważne jest, aby zrozumieć swoje włosy. Wystarczy zrozumieć raz, by nauczyć się, jak postępować z kręconymi włosami i naprawdę cieszyć się z takiego rodzaju włosów. 

Jak stylizować kręcone włosy?

Jeśli masz falowane włosy:
Nadaj naturalnie falowanym włosom bardziej intensywny wygląd. Kiedy włosy są jeszcze wilgotne, podziel je na małe części i zakręć na wałki. Tak zakręcone włosy zabezpiecz przed rozwinięciem spinkami. Kiedy włosy wyschną, wyjmij spinki. Loki przeczesz palcami, nigdy szczotką.

Nie każdy stylista wie, jak obcinać kręcone włosy. Odwiedź kilka salonów i dowiedz się, czy mają kogoś, kto specjalizuje się w obcinaniu kręconych włosów. Włosy kręcone muszą być obcinanie na mokro, dzięki czemu można je obciąć równo.

Także warstwy mogą świetnie wyglądać na kręconych włosach, ale nie rób zbyt krótkich warstw, inaczej otrzymasz na głowie zbyt dużą strzechę z loków.

Aby uzyskać idealne loki, zacznij działać na wilgotnych włosach.
Krok 1: Nałóż żel do włosów od połowę długości włosów. 
Krok 2: Podziel włosy na małe partie i skręć je na końcach. 
Krok 3: Wysusz włosy za pomocą suszarki. 
Krok 4: Odgarnij włosy do tyłu i rozczesz loki palcami. Nie używaj szczotki.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady