Tupecik

 

TupecikTupeciki wykorzystywane są w celu pokrycia łysiny. Podczas, gdy trwają badania nad rozwojem produktów na porost włosów, w dalszym ciągu wielu ludzi (czasem kobiet) wykorzystuje tupeciki na pokrycie przerzedzanych efektów łysienia.

Początek wypadania włosów.
Wielu mężczyzn, wraz z wiekiem, musi pogodzić się z faktem postępującego procesu łysienia. Duży procent mężczyzn, którzy stracili część lub wszystkie włosy nauczyli się akceptować fakt, że jest to część naturalnego procesu starzenia się, ale inni chcą walczyć z tym na każdym kroku. Niektórzy ludzie używają specjalnych szamponów, a niektórzy uciekają się nawet do operacji mających na celu stymulowanie ponownego porostu włosów. Wielu po prostu podejmuje decyzję o kupnie tupeciku.

Wypadanie włosów może sprawić, że człowiek czuje się staro.
Kiedy mężczyźni i kobiety zdają sobie sprawę, że ich włosy zaczynają robić się cienkie, może to być prawdziwy znak, że są coraz starsi i zbliża się średnia wieku. Starzenie się wprawia niektórych ludzi w stan depresji. Wypadanie włosów może wpłynąć na samopoczucie tych osób, w tym na ich samoocenę. Wypadanie włosów ma czasem znany wpływ na relacje między przyjaciółmi, a nawet parę osób rzuciło przez to pracę. 
W celu zwalczania skutków wypadania włosów (zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych) wiele firm zajęło się produkcją realistycznie wyglądających peruk. Niektóre w istocie są tak trudno zauważalne, że jedyną osobą, która o tym wie, jest osoba nosząca

Peruki są bezpieczne.
Kiedy człowiek zaczyna zauważać wypadanie włosów lub łysienie, jedną z pierwszych rzeczy, jakie zrobić jest kupno drogiego szamponu stymulującego porost włosów. Jednak produkty te nie są skuteczne dla wszystkich. 
Osoby zdesperowane mogą nawet poddać się operacji przeszczepu włosów. To, oczywiście drastyczne rozwiązanie, ale dość pewne.

Najbezpieczniejszą metodą pokrycia przerzedzonych włosów lub łysiejących plam na głowie jest zakup dobrze wykonanej peruki. Peruki tak można umocować do głowy, by wyglądały jak prawdziwe włosy.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady