Nowoczesne i modne fryzury

 

Nowoczesne i modne fryzuryNowoczesne fryzury mają tendencję do podkreślania naturalnego, lekko potarganego wyglądu, choć nie za niechlujnego. Fryzury z grzywka i połyskiem tą tak modne jak długie fryzury warstwowe. Jeszcze jedną z wielu korzyści płynących z nowoczesnych stylów jest to, że nic nie jest podyktowane i modne są zarówno stare, jak i nowe elementy.

Nowoczesne fryzury krótkie.
Ulubioną krótką fryzurą w nowoczesnym stylu klasycznym jest nadal bob, czasem odrobinę unowocześniony. Wygląda szczególnie dobrze, jeśli masz proste włosy i jak najbardziej pasuje grzywka. Możesz go nosić obciętego równo lub trochę dłużej z przodu. Strzępienie końcówek jest dobre dla gęstych włosów. Jeśli masz mało włosów, należy zdecydować się na warstwowego boba. Daje to efekt większej objętości, a układanie nie wymaga wielkiego wysiłku. Możesz używać do tego produktów do stylizacji. Krótkie kręcone włosy, naturalne lub utworzone za pomocą lokówki lub wałków najczęściej nosi się luzem. Ciasne loki mogą wyglądać na kontrolowane albo trochę za bardzo jak u jak pudla, więc jeśli masz włosy krótkie loki powinny mieć delikatny, naturalny wygląd. Nie przesadzaj z produktami do utrzymania włosów w miejscu i z produktami do pielęgnacji. Ostatnia uwaga względem boba. Nieco inny efekt można uzyskać w zależności od kształtu twarzy. Przynieś zdjęcia, aby pokazać swojemu styliście, by mógł doradzić ci, jaka fryzura będzie pasować ci najbardziej.

Długi nowoczesny styl.
Długa fryzura warstwowa pozwala na dużą swobodę stylizacji, co jest idealne dla nowoczesnej kobiety, która chce jak najwięcej odmian we włosach. Długą warstwową fryzurę można nosić na prostych i falowanych włosach, świetnie wyglądają też romantyczne loki.

Oczywiście, długie włosy również pozwalają na wykonywanie prostych, klasycznych stylów, takich jak różnego rodzaju plecionki, upięcia oraz zawsze popularne końskie ogony. Nawet jeśli masz lekko asymetryczne cięcia, powinieneś być w stanie wykonać większość z tych stylów. 

Chociaż proste włosy nie są tak popularne, jak były kilka lat temu, to jest to nadal ulubiona opcja dla kobiet, których włosy są naturalnie falowane i podatne zniszczenia. Jeśli nie chcesz, poddawać się prostowaniu w zakładzie fryzjerskim, są na rynku wysokiej jakości ceramiczne prostownice do włosów, które są szybkie i łatwe w obsłudze, nawet na opornych włosów. Pamiętaj, aby korzystać przed dobry produkt chroniący włosy przed działaniem temperatury i ułatwia wykonywanie fryzury.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady