Fryzury emo dla dziewczyn

 

Fryzury emo dla dziewczynFryzury emo są popularnym trendem wśród dzisiejszych nastolatków.

Co to jest styl emo?
Jak wspomniano w poprzednich artykułach emo to skrót od "emocje" i jest najściślej związane. Scharakteryzuje się jako coś w rodzaju "delikatnego punku". Emo noszą ciemne, ciężkie kolory, a także kolorowe tęcze, kropki lub inne dziecinne urozmaicenia na głowie. 

Fryzury Emo cechują się zazwyczaj ciemnymi kolorami i włosami obcinanymi na długość do ramion lub krótkimi stawianymi na jeża. Bez względu na kolor Emo noszą włosy zaczesane w jakimś stopniu na twarz, co ponury i tajemniczy efekt, skąd też pochodzi nazwa. 

Niefortunne identyfikuje się styl emo z ciężką depresją i okaleczeniem ciała. Dodatkowo efekt wspomaga ciężki strój i makijaż, ale to tylko stereotyp. 

Jak uzyskać fryzury emo? 
Niektórzy ludzie wolą pójść do stylisty, w celu wykonania fryzury emo. Osiągnięcie tego rodzaju fryzury może okazać się bardzo trudne. Istnieje kilka salonów, zwłaszcza na obszarach miejskich, które specjalizują się we fryzurach emo. Skorzystaj z tej opcji, jeśli jest to twoje pierwsze ciecie emo. 
Obserwuj prace stylistów i nie bój się zadawać pytania o narzędzia i produkty jakich używają fryzjerzy. Być może będziesz w stanie powtórzyć czynności samemu w domu. Niektórzy ludzie są zbyt nieśmiali, aby poprosić o pomoc myśląc, że obraza lub kradzież z salonu. Jednak styliści często lubią dzielić się swoimi poradami, by klienci byli zadowoleni z ich usług i polecali ich innym.

Jeśli zdecydujesz się na wykonanie jednej z popularnych fryzur emo na własną rękę, zacznij jej wykonywanie od tyłu głowy. Zastosuj ciecie na skos, pozostawiając dłuższe włosy z tylu i dłuższe na ramionach. 
Następnie, skup się na grzywce. Mokre włosy zaczesz na bok i wysusz na prosto. Obetnij je pod kątem, tak aby przykrywały części twarzy, np. lewe oko. Jest to najprostsza część fryzury i nawet jeśli coś pójdzie nie tak to włosy szybko odrosną. Pomocna może okazać się pewna ręka przyjaciela.

Farbowanie włosów to już końcowy proces. Do tych ciemnych włosów często dodaje kontrastowe pasmo blond lub vice versa.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady