Fryzury klasyczne

 

Fryzury klasyczneZnamy wiele klasycznych fryzur, które są wciąż na czasie. Jeśli jesteś zainteresowana taką fryzurą, czy to do codziennego noszenia, czy np. na bal kostiumowy weź pod uwagę poniższe pomysły. Każda z tych trzech fryzur jest bardzo popularną fryzurą klasyczną.

Fale na palcach (kręcone).
Jest to znana od dawna, popularna fryzura, która można podziwiać na filmie „Chicago”. Najlepiej robić ją na krótkich włosach, ale średnia długość tez się nada. Ta fryzura, jak nazwa wskazuje, polega na zakręcaniu włosów na palcach, po nałożeniu na włosy produktu do stylizacji włosów.

Loki spineczkowe. 
Loki spineczkowe to inna bardzo popularna fryzura. Loki możesz zacząć robić w taki sam sposób jak robisz je używając palców. Potem, przy pomocy spinek zepnij loki w kierunku, w który chcesz, by się kręciły i poczekaj aż wyschną. Kiedy wyjmiesz spinki i rozpuścisz włosy będziesz mieć na głowie sławną fryzurę spineczkową. 

Bob. 
Oprócz powyższych fryzur, które można zrobić praktycznie w każdym momencie, znane są również fryzury w formie stałej. Bob jest fryzurą częściej noszoną niż ludziom się wydaje. Już w latach 20-tych XX wieku zaczęto się tak obcinać. Jest też jedną z bardziej popularnych fryzur na krótkich włosach obecnie. Jeśli jesteś tak obcięta, to czy zdajesz sobie sprawę, że jest to jedna z fryzur klasycznych?-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady