Modne fryzury dla kobiet

 

Modne fryzury dla kobietJesteś znudzona wyglądem swoich włosów? Masz dość boba, którego nosisz od lat? Meczy cię widok stu innych pań ściętych tak samo lub noszących takie same fryzury? Tak! Jesteś zmęczona monotonią i trzeba zmienić raz coś w twoich zmęczonych życiem włosach? Wiec, jeśli masz dość noszonej dzień w dzień takiej samej fryzury, sprawdź te nowe, ciekawe fryzury, które na pewno cię odmienią.

Najnowsze trendy we fryzurach dla kobiet:

1.Postrzępiona grzywka.
Grzywka to dobry pomysł dla kobiet, które chcą przykryć wysokie czoło. Grzywka jest też charakterystyczna dla pewnych fryzur. Postrzępiona grzywka wygląda świetnie i na krótkich, i na długich włosach, ale najlepiej się prezentuje na włosach prostych i błyszczących.

2. Postrzępione krótkie włosy (tzw. pazurki na krótkich włosach).
Dołącz do najdzielniejszych i obetnij swoje loki, by zafundować sobie łatwe w utrzymaniu i ładnie wyglądające krótkie włosy. Wzbogać fryzurę o postrzępione końcówki lub kolorowe pasemka, by wyglądać bardziej nowocześnie. 

3. Fryzura w stylu retro. 
Nie ma to jak cofnąć się w czasie, by stworzyć wyszukana fryzurę. Nie muszą to być jedynie fryzury eleganckie, ale pożyczanie pomysłów na fryzury z lat 40-tych i 50-tych jest na to zdecydowanie idealnym pomysłem. Jednym z przykładów niech będą loki kręcone na palcu. 

Zaletą nowoczesnych fryzur jest to, ze zawsze będzie jakąś nowa, którą można wypróbować. Wypróbuj różne fryzury, by się przekonać, która z nich najbardziej ci odpowiada.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady