Fryzury sportowe

 

Fryzury sportoweJeśli lubisz gry sportowe, jesteś sportowcem lub w jakiś inny sposób aktywnie spędzasz wolny czas, to na pewno wiesz, że nie ma nic bardziej irytującego, niż włosy lecące w tym czasie na twarz. To nie tylko dekoncentruje, ale też wpływa na sprawność. Zależnie od tego jaki sport uprawiasz może być też niebezpieczne, bo utrudnia widzenie.

Krótkie fryzury dla sportowców
Idealne sportowe fryzury, to krótkie fryzury. W żadnym sporcie, nie musisz się wtedy o nie martwić. Także biorąc prysznic po, rutynowa pielęgnacja włosów jest prosta. Krótkie fryzury są w tej chwili modne, więc nie musisz się o to martwić. Zawsze możesz podkreślić włosy jakimś kolorem, jeśli chcesz, aby Twój styl był trochę bardziej interesujący.

Długie fryzury dla sportowców.
Jeśli nie pasują ci bardzo krótkie włosy, możesz oczywiście preferować dłuższe. W takim wypadku, podczas gry, też możesz utrzymywać włosy, tak by nie opadały na twarz i jest na to wiele ciekawych fryzur, spośród których możesz wybrać. To chociażby związanie włosów w koński ogon. Włosy związane w kok na karku to też dobra fryzura dla każdego, kto jest sportowcem lub będzie uczestniczyć w jakimś wydarzeniu sportowym.

Warkocze są również doskonałym wyborem. Jeśli chcesz zrobić ciekawsze warkocze możesz poprosić przyjaciela lub kolegę, który pomoże Ci zrobić np. francuski warkocz.

W zależności od sportu jaki uprawisz pomóc może cienki szal owinięty wokół włosów. To świetny wybór dla grających w golfa. Jeśli zaś będziesz jeździć konno lub biegać najwygodniej byłoby całkowicie unieruchomić włosy z tyłu. Sprawa włosów jest szczególnie ważna w jeździe konnej, kiedy to włosy na twarzy mogą się stać prawdziwym problemem bezpieczeństwa.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady