Fryzury sceniczne

 

Fryzury scenicznePrzebywanie w centrum uwagi jest bardzo ważne dla osób, które zyskały sławę dzięki temu z kim byli, niż dzięki temu co zrobili. O niektórych gwiazdach słyszymy tylko z ich randek i innych rozrywek. Tym osobom odpowiednia fryzura sceniczna pomaga zwrócić na siebie uwagę, a nawet dodatkowo rozsławia.

Fryzury sceniczne są bardziej artystyczne niż zwyczajne fryzury. Wykorzystują kolor i różne kształty, by przyciągnąć uwagę i podkreślić konkretne obszary twarzy i ciała. Służą tylko i wyłącznie przyciąganiu uwagi. Są zazwyczaj unikalne u każdej osoby i po każdym wystąpieniu muszą być unowocześniane. 

Wielu słynnych projektantów i stylistów fryzur jest zatrudnionych, żeby pomóc sławom przed wystąpieniem dobrać fryzurę do ubrania i charakteru. Tzw. peek-a-boo to bardzo popularna fryzura na scenie i zawsze dodaje odrobinę tajemniczości osobie, która ją nosi. Za to farbowanie w stylu fantasy ma dodać uroku i zapewnić niezapomniane wrażenie.

Fryzury sceniczne stosowane są także na wybiegu, czyniąc modelki tak samo ekstrawaganckimi jak stroje, które noszą. Często fryzury na wybiegu są projektowane na modelce lub peruce tak, by pasować konkretnie tylko do jednego stroju. To nie rzadkość, żeby modelka nosiła więcej niż jeden strój podczas pokazu, ubiera wiec też więcej niż jedną perukę.
-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady