Fryzury wojskowe i ich rodzaje

 

Fryzury wojskowe i ich rodzajeOd mężczyzn w wojsku wymaga się bardzo krótkich włosów. Mimo, że mają prawo nosić tylko krótkie fryzury, istnieje kilka różnych rodzajów cięć wojskowych, które warto wziąć pod uwagę. Należy pamiętać, że nie trzeba być w wojsku, żeby taką fryzurę mieć.

Krótka fryzura męska. 
Jedna z wojskowych fryzur męskich polega na ogoleniu włosów na długość nie więcej niż 2 milimetry. Ta fryzura podkreśla kości policzkowe i oczy czyniąc twarz atrakcyjniejsza i to jeden z powodów, dla którego nosi ja wielu mężczyzn, także poza wojskiem. Nie mniej jednak jest to najczęściej spotykana fryzura w wojsku. 

Dłuższa fryzura męska. 
Inna fryzura polega na postawieniu włosów na górze i nadaniu im płaskiego wyglądu. Reszta zostaje ogolona, nawet miejsca których mężczyzna nie golił wcześniej. Dłuższe włosy maja od 1,7cm do 2,5cm. Jest to dobry wybór dla wojskowych, którzy chcą zachować nieco dłuższe włosy.

To tylko kilka z wielu różnych rodzajów wojskowych fryzury, które możesz sobie sprawić. Czy jesteś w wojsku, czy jesteś zwykłym facetem szukającym atrakcyjnej krótkiej fryzury, warto rozważyć którąś z wojskowych opcji wymiennych powyżej.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady