Fryzury sportowe

 

Fryzury sportoweFryzury sportowe są trudne do stworzenia, szczególnie kiedy ktoś ma grzywkę lub długie włosy. Tenisiści najczęściej zwiążą włosy w koński ogon i tak spinają włosy, aby nie leciały na twarz podczas gry. Fryzury sportowe to bardziej sprawa wygody niż wyglądu.

Typy fryzur sportowych:
* krótkie fryzury dla sportowców - idealne sportowe fryzury to krótkie fryzury. Można nałożyć jakiś kolor lub zrobić pasemka. Są to modne fryzury.
* długie fryzury dla sportowców - warkocze i końskie ogony są najlepszymi rozwiązaniami dla długich włosów sportowców. Niektórzy też wykorzystują opaski do utrzymania włosów z daleka od twarzy. 

Fryzury sportowe dla kobiet aktywnych i lubiących przygody.
*dobrym rozwianiem są podwójne warkocze. Pozwalają utrzymać włosy z dala od twarzy i szyi. Najlepiej jest je zrobić zaraz po wzięciu prysznica, kiedy włosy są jeszcze wilgotne. 
*użycie elastycznej opaski pozwala ściągnąć włosy do tyłu z czoła i boków. Wystarczy wtedy związać wysoko koński ogon, by uwolnić od nich szyję na czas uprawiania sportu. Najlepiej jest wykorzystać do tego jakiś elastyczny materiał, bo spinki i inne podczas ewentualnego wypadku sportowego mogą wyrządzić dodatkową krzywdę. 

Za pomocą gumek do włosów związać warkoczyki zaplątywane od przodu i związane z tyłu. Ilość warkoczyków zależy od grubości włosów. Użyj lakieru do włosów dla utrwalenia. Za pomocą opaski materiałowej lub innej łatwo utrzymasz warkoczyki z tyłu tak, by nie leciały na twarz podczas wykonywania sportu.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady