Fryzura Emo

 

Fryzura EmoFryzura Emo polega na nierównym obcięciu pofarbowanych włosów, a kolorem najczęściej nakładanym jest czarny. Tego typu fryzura wygląda bardzo efektownie. Włosy są zawsze obcinane asymetrycznie i moją poszarpane końcówki, ale wybór fryzur jest duży. Emo jest jednym z bardziej rozpoznawalnych stylów, a najbardziej znany jest w branży muzycznej.

Jak stworzyć fryzurę Emo?
Dla uzyskania efektu Emo wymagana jest odpowiednia fryzura i odpowiedni kolor. Jest nim przeważnie czarny. Pomocne w uzyskaniu takiej fryzury mogą być też produkty do stylizacji włosów takie jak żel, lakier czy guma do włosów. Musisz też pamiętać o następujących rzeczach:

  • obcięcie włosów warstwowo
  • postrzępienie końcówek
  • prostowanie włosów
  • suszenie włosów
  • musisz odpowiednio o włosy dbać


Długie fryzury Emo
Na długich włosach można otrzymać fajną fryzurę Emo. Bardzo stylowo wygląda nałożenie innego koloru. Długie fryzury Emo na czarnych włosach nosi wiele modnych kobiet. Dobrym pomysłem może być też zaplecenie na nich warkocza, upięcie koka lub związanie włosóe w kucyk. 

Fryzury Emo dla chłopców.
Znamy też fryzury w stylu Emo dla chłopców. Np. dłuższe włosy z tyłu są dla tego stylu bardzo charakterystyczne, ale to tylko jedna fryzura z wielu. Bardzo znane są krótkie fryzury, noszone zazwyczaj w sezonie letnim, w których włosy postawione są na żel. Bardzo ciekawie wyglądają też włosy związane w kucyk, ale mężczyznom pasują raczej do codziennego ubioru. Styl Emo nadaje mężczyznom drapieżnego wyglądu. 

Fryzury Emo roku 2008.
Wiele dziewcząt wyglądają bardzo sexy we fryzurze Emo, a to właśnie w tym roku wykreowano ich najwięcej. Proste i układane na szczotkę włosy to bardzo popularne trendy tego roku. Włosy nosiło się ciemne i nierówno obcięte. Widywało się także krótkie włosy blond i inne szalone kolory. 

Porady dla noszących fryzurę Emo:

  • odpowiednia pielęgnacja włosów jest bardzo ważna
  • ładną fryzurę otrzymasz nosząc długie włosy lub grzywkę
  • taka fryzura wymaga więcej uwagi. Włosy często trzeba prostować, układać przy suszeniu, a także farbować.
  • aby urozmaicić swoja fryzurę, możesz zastosować żel do włosów
  • możesz zastosować lakier do włosów, aby nadać fryzurze połysku
-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady