Fryzury na zimę

 

Fryzury na zimęZima zwraca większą uwagę na wygląd. W tym sezonie, może być on zależny w dużej mierze od zmian temperatury. Zima wpływa najbardziej na skórę i włosy, dlatego powinniśmy zadbać wtedy szczególnie o ich dobrą kondycję. Modna z fryzura i inne rzeczy związane z wyglądem zmieniają się w zależności od pór roku. W sezonie zimowym bardzo popularne są krótkie fryzury niwelujące problem suchości włosów występujący w takich warunkach.

Fryzura warstwowa z grzywką. 
Odpowiednia grzywka pasuje do każdego kształtu twarzy. Fryzury warstwowe w połączeniu z grzywkami są bardzo znane. Ten styl był powszechnie spotykany w roku 2008, gdzie na dolnych partiach włosów dodatkowo występowały również fale. Pozytywny efekt uzyskamy tez na prostych włosach. Fryzura na pewno świetnie skomponuje się z kształtem twarzy, czyniąc twój wygląd niesamowitym. 

Związane włosy na zimę. 
Najlepszym sposobem na uwolnienie się od powstających od zimowej wilgoci loków, jest związanie włosów w koński ogon lub kucyk. Pomóc mogą też produkty do stylizacji włosów. Pamiętaj ,by nie stosować zbyt mocno ściągających opasek do włosów, bo źle wpływają na włosy. Fryzura jest jednak bardzo wygodna i elastyczna. 

Modne trendy na zimę. 
Moda może się zmieniać z dnia na dzień lub z sezonu na sezon. Jest tematem uwielbianym przez kobiety począwszy od nastolatek, aż po kobiety w kwiecie wieku. Każda chce wyglądać pięknie. 
- W 2005 roku bardzo modne były końskie ogony przede wszystkim ze względu na łatwość wykonania, długotrwałe i pochłaniające niewiele uwagi utrzymywanie się fryzury. 
- W latach 2006-2007 jako modny trend uważało się fale na włosach. Typem takiej fryzury są także mniejsze lub większe loki wykonywane na długich włosach, nadające twarzy pięknego kształtu. Popularna także latem. Końcówka 2007 roku obfitowała w wiele nowych pomysłów w każdej grupie wiekowej kobiet. 
- 2008 rok – kolejny rok pełen nowych inspiracji we fryzjerstwie. Szczególnie modna długość i kolory. Na czołowych pozycjach znajdowały się fryzury upinane. Fryzury na długich włosach zawsze wyglądają niesamowicie i można ją dopasować do każdego rodzaju włosów, bez względu na to, czy włosy są naturalnie proste, kręcone, cienkie czy grube. Warto wspomnieć też o często noszonych zarówno przez mężczyzn, jak i kobiety, mających wiele zalet, krótkich fryzurach. Te fryzury są łatwe w wykonaniu i codziennym układaniu.

Pomysły na zimowe fryzury:
- noś mniej warstw ciepłych materiałów, za to więcej wełny i jedwabiów zamiast grubych warstw bawełny drażniącej włosy;
- używaj odżywek z gliceryną, białkiem i aminokwasami. Dzięki nim włosy w zimie będą piękne i zdrowe;
- suszarki, lokówki i prostownice wysuszają włosy. Efekt potęguje zima, dlatego unikaj w tym czasie tych urządzeń i pozwól swoim włosom wysychać naturalnie tak często, jak to możliwe;
- nie wychodź na mróz z wilgotnymi włosami, gdyż zmrożone stają się łamliwe;
- w czasie suchych miesięcy zimowych ludzie często nie muszą myć włosów tak często, jak to robią zazwyczaj;
- stosuj maski do włosów przynajmniej od polowy długości włosów i na końcach, przeczesując włosy w tym czasie grubym grzebieniem.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady