Najodpowiedniejsze fryzury dla grubych włosów

 

Najodpowiedniejsze fryzury dla grubych włosówGrube włosy wyglądają świetnie w wielu fryzurach. Są bardzo stylowe, ale nie każdy takie ma. Oto kilka nowych fryzur, ale bardzo trudno uzyskać je na grubych włosach.

Grzywki na grubych włosach.
Grzywki nadają twarzy zawsze miękkiego i romantycznego wyglądu. Mogą też przyciągać uwagę. Pasują do każdej długości włosów, stanowią doskonały akcent każdej fryzury i łatwo taką grzywkę na grubych włosach wykonać. 

Warkocze na grubych włosach.
Warkocze to bardzo znany sposób zaplatania włosów, stosowany zarówno przez kobiety i jak przez mężczyzn w każdym przedziale wiekowym. Warkocz wykonuje się bardzo łatwo i wymaga niewiele uwagi w trakcie noszenia. Fryzura jest wygodna np. do pracy. Znamy kilka rodzajów zaplatanych warkoczy. Noszenie niektórych jest zależne od kultury danej części świata. 

Propozycje fryzur na grubych włosach dla kobiet:
- grube włosy można oczywiście farbować, co wiąże się w dodatkową ich pielęgnacją;
- możesz ufarbować jedynie wybrane pasma włosów, gdyż koloryzacja sprawia, że włosy wydaja się mniej gęste (i niestety często takie się stają);
- jeśli twoje włosy są wyjątkowo grube farbowanie może nadąć włosom brzydki efekt;
- użyj odważnych kolorów, jak niebieski, czy zielony do zrobienia pasemek.

Grube włosy wyglądają zdrowo i pozytywnie, ale są koszmarem dla kobiet puszystych, gdyż nadają efektu ciężkości. Dlatego zastosuj kosmetyki zmniejszające puszystość, szczególnie, gdy nosisz rozpuszczone włosy. U osób o wrażliwiej skórze głowy może wystąpić nawet ból głowy i migrena. Grube włosy często też źle wpływają na kształt twarzy.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady