Fryzury noszone w miastach

 

Fryzury noszone w miastachMiejskie fryzury są bardzo popularne, modne i niesamowite. Te fryzury można dopasować do wszystkich długości włosów. Pamiętaj, że rozjaśnianie włosów zawsze powoduje problem z suchością, poświęć wiec więcej uwagi ich pielęgnacji. Fryzura najlepiej się prezentuje na naturalnych kolorach włosów, więc nie polecane jest raczej farbowanie ich na czarno.

Włosy splecione w cienkie warkoczyki zaczesane rządkami jako fryzura miastowa.
Fryzura noszona głównie przez czarnych ludzi, a jej zrobienie wymaga więcej czasu i znajomości pewnych technik. Fryzura złożona jest z warkoczy zaczynających się bardzo blisko głowy. Można zebrać i upiąć warkocze z tylu lub na boku głowy. Fryzura jest bardzo popularna w miejskiej społeczności, niestety jest odpowiednia tylko dla niektórych rodzajów włosów i niektórych kształtów twarzy, może wywoływać ból przy robieniu warkoczyków, ale za to jest wyjątkowo trwała, co wymaga szczególnej pielęgnacji.

Irokez.
Irokez jest bardzo zabawną i stylową fryzurą, która prezentuje się jeszcze ciekawiej, gdy ufarbujemy włosy na różne kolory. Fryzura polega na obcięciu na krótko włosów na bokach i pozostawieniu pasma dłuższych na czubku skierowanego do dołu. Fryzura jest dość elastyczna. 


Inną fryzurą w stylu miejskim są dłuższe włosy obcięte warstwowo. Ich długość sięga zazwyczaj ramion, a końcówki są lekko postrzępione brzytwą, co doskonale układa się na linii szczęki. Grzywki pasują do wszystkich fryzur. Do tej fryzury zazwyczaj nosi się
grzywki spływające na czoło o długości powyżej ucha. Styl wyśmienicie prezentuje się na długich włosach i pasuje osobom o trójkątnych kształtach twarzy. 

Porady i wskazówki:
- używaj regularnie odżywek nawilżających i poprawiających kondycję włosa;
- unikaj nadmiernego korzystania z produktów do stylizacji włosów, powodujących uszkodzenia włosów.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady