Fryzury wojskowe

 

Fryzury wojskoweSiły zbrojne na całym świecie w większości przypadków używają specjalnego rodzaju fryzury. Opiera się ona na krótkim strzyżeniu. Wynika to z potrzeb wojskowych. Krótkie włosy są preferowane bardziej niż włosy długie ze względu na większy komfort i wygodę. Ponadto, długie włosy potrzebują więcej pielęgnacji i opieki, na co siły zbrojne nie mają czasu, szczególnie podczas wykonywania swoich obowiązków. Dlatego też krótkie strzyżenie zostało wprowadzone i jest stosowane w siłach zbrojnych na całym świecie.

Specjalności fryzur wojskowych.
Stylem najbardziej powszechnym w siłach zbrojnych są wyżej wymienione krótkie strzyżenia. Są odpowiednie dla osób, które muszą bardziej koncentrować się na swojej pracy. Dają większy komfort noszenia kasku podczas wykonywania obowiązków. Tego typu fryzury łącza się z pojęciem dyscypliny w dziedzinie sił zbrojnych. 

Wojskowa fryzura obowiązuje wszystkich osób zaangażowanych w kwestie związane z siłami zbrojnymi. Choć fryzura nie jest obowiązkowa dla osób pełniących funkcje biurowe w wojskowości, to ze względu na wygodę i panującą wszędzie dyscyplinę, noszona jest przez wszystkich, często kontynuowana długo po zakończeniu służby, a nawet do końca życia. O włosy nie trzeba zbytnio dbać, dzięki czemu otrzymuje się więcej czasu na inne czynności.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady