Odlotowe fryzury

 

Odlotowe fryzuryWidowiskowe damskie fryzury są odważne i objechane. Zbiór takich pomysłów na fryzury to połączenie stylu gotyckiego i punkowego. Cecha wspólna wielu fryzur jest to, ze wykonywane są na prostych włosach. Rzadko występują tu kaskady miękkich, czy układających się swobodnie loków.

W stylu tych widowiskowych fryzur często włosy się strzępi na końcach, a także wykonuje wiele warstw na włosach dodających fryzurze objętości. Włosy są często farbowane są na śmiałe kolory. Jednak kolor nie jest zasadą absolutną, jeśli chodzi o ten styl. Włosy mogą być czarne, jak smoła, miodowo-żółte lub zielone. Styl stwarza eleganckie i objętościowo duże fryzury. 

Asymetryczna fryzura.
Asymetryczne odjechane fryzury mogą być dowolnej długości. Podstawowe asymetryczne fryzury pozostawiają włosy z jednej strony głowy dłuższej długości, niż pozostałe. Włosy obcinane są warstwowo. Ciekawie wyglądają włosy zaczesane na bok, długa lub krótka grzywka i strzępione końcówki. Prawidłowe ułożenie włosów i odrobina żelu do włosów zapewnią fryzurze elegancki wygląd.

Pasma różnej długości.
Jest to długa fryzura polegająca na obcinaniu partii włosów pod pewnym kątem. Pasma włosów po bokach należy obciąć na długość ucha. włosy przy karku dość długo, a pozostałą część włosów należy obciąć średnich i krótkich długościach. Do tej szalonej fryzury pasuje każda grzywka. Użyj specyfiku unoszącego włosy u nasady, by dodać fryzurze objętości i żelu, aby zaakcentować końcówki każdej warstwy.

„Nieśmiała fryzura”
Włosy w tej fryzurze ścinane są blisko twarzy, wiele kosmyków i warstw opada luźno na oczy i policzki, zasłaniając większość twarzy i tworząc barierę pomiędzy osobą a resztą świata. Stąd też wzięła się nazwa dla tej fryzury. Zazwyczaj też we fryzurze wysteruje dość długa grzywka zasłaniającą całkiem jedno oko. Grzywkę zaś, cieniuje się, bez względu na to, czy jest ona zaczesana na bok, czy nie. Na czubku głowy zazwyczaj obcina się włosy krócej, by nadać fryzurze odrobinę wysokości. 

Wskazówki dotyczące wykonania ekstrawaganckiej fryzury.
Jedną z najlepszych rzeczy w tym stylu, jest modelowanie włosów i ich stylizacja. Jeśli się śpieszysz możesz włosy tylko przeczesać i nałożyć odrobinę żelu i już możesz wychodzić z domu. Jeśli chcesz nadać włosom objętości, nałóż sporą ilość żelu i w prosty sposób ułóż włosy w artystyczny nieład. By zaś wyglądać bardziej kobieco zastosuj ozdobne opaski, spinki, czy kokardki. Wyraźny kontrast pomiędzy słodkimi różowymi kokardkami i np. niebieskimi pasmami włosów może służyć za dowód nieobliczalności tego stylu.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady