Nieśmiała fryzura

 

Nieśmiała fryzuraTa ekstrawagancka fryzura wydaje się wydłużać twarz i polecana jest osobom o wystających kościach policzkowych. Wybierz fryzurę i cięcie tak, by pasowały do kształtu twarzy. Średniej długości lub długie włosy są lepsze dla okrągłych twarzy. Krótkie włosy raczej wydobywają okrągłość, dlatego każdy o okrągłej twarzy powinien rozważać dłuższa fryzurę.

Warstwy na włosach.
Niektóre warstwy mogą optycznie wydłużać twarz, nadając przy okazji fryzurze objętości. Te warstwy często farbowane są na bardzo śmiałe kolory, jak np. zielony, fioletowy, żółty, czerwony, pomarańczowy, czy czarny i w tym wypadku nie jest powiedziane, że jakiś kolor bardziej pasuje jakiemuś kształtowi twarzy. Jeśli masz czarne włosy lub chcesz je na czarno ufarbować, to ciekawy efekt może mogą mieć jasne pasemka.

Wypróbuj cieniowanie. Możesz to zrobić za pomocą specjalnych nożyczek lub brzytwy. Grzywkę możesz obciąć pod jakimś kątem tak, by opadała na oczy lub nie, możesz ją też spiąć na boku głowy. Nałóż kolory na pasma grzywki lub ufarbuj grzywkę na blond, a resztę włosów na czarno. 

A może „na boba”? Bob to fryzura na średniej długości włosach, dla osób o okrągłej twarzy. Fryzurę można wystylizować profesjonalnie na dzień i ekstrawagancko np. na wieczorowe wyjście z domu. Włosy można obciąć stronami nierówno, co uatrakcyjnia fryzurę.

I tak jak wymyślne, ekstrawaganckie fryzury pasują do każdego kształtu twarzy, tak fryzury dla okrągłych kształtów twarzy powinno się często zmieniać. Można to robić dzięki różnorakim cięciom, tapirowaniu włosów grzebieniem lub akcesoriom takim jak: duże i małe opaski, duże i małe kokardy.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady