Tzw odwrócony bob

 

Tzw odwrócony bobTzw. odwrócony bob, to świetny sposób na modną fryzurę. Pozwoli ci nie tylko być na topie, ale także zwiększy objętość twoich włosów.

Co to jest odwrócony bob? 
W przeciwieństwie do klasycznego boba, który jest praktycznie tej samej długości na całości włosów lub krótszy z przodu niż z tyłu, odwrócony bob jest modna odmianą. W zasadzie, to tradycyjny bob obcięty w ten sposób, że włosy są krótsze z tyłu, niż z przodu. Taka fryzura nadaje włosom gęstości. 

Zabawa w stylistę. 
Chociaż odwrócony bob jest ustaloną fryzurą, to nie znaczy, nie możesz wprowadzić własnych zmian. Można złagodzić wygląd poprzez zmniejszenie różnicy długości na włosach. 
Innymi słowy, długość włosów z przodu wcale nie musi być wiele dłuższa od długości włosów z tyłu. Kolejnym dobrze wyglądającym elementem może być grzywka zaczesana na bok. 

Przydatne produkty do stylizacji.
Efekt odwróconego boba w dużej mierze zależy od objętości i gęstości włosów, dlatego też należy używać produktów do stylizacji podkreślających te aspekty jeszcze bardziej. Wypróbuj działanie pianki, żelu, czy lakieru dodającego objętości lub unoszącego włosy u nasady. Niestety nie każde włosy nadają się do tej fryzury. Jeśli masz mało włosów lub włosy są bardzo cienkie, zastanów się, czy ta fryzura będzie dla ciebie odpowiednia. W tym przypadku ważne jest układanie włosów i ich odpowiednia pielęgnacja.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady