Wszystko, co musisz wiedzieć o prostych włosach

 

Wszystko, co musisz wiedzieć o prostych włosachJeśli zostałaś obdarzona prostymi włosami, to wiedz, że masz szczęście i wiele kobiet ci zazdrości. Gęste włosy są zazwyczaj proste lub delikatnie faliste i najłatwiej się je układa w każdym stylu. Naturalne fale uwielbiają być zakręcane w loki, łatwo je też wyprostować, co również wygląda bajecznie.

Kobiety z mocno kręconymi włosami lub grzywką, ze zniszczonymi prostymi włosami, musza się czasem nieźle namęczyć, by ułożyć włosy porządnie. 

Jeżeli twoje włosy nie są tak proste, jak byś chciała, to masz kilka prostych opcji, aby je tymczasowo wyprostować. Są to produkty prostujące włosy, suszarki do włosów lub prostownice. 

Jeżeli twoje włosy nie są proste i chcesz pozbyć się problemu ich kręcenia się na stałe (co najmniej na 6 miesięcy), to masz możliwość profesjonalnego wyprostowania włosów. 

Jak za pomocą suszarki wyprostować włosy?
Wyprostowanie włosów za pomocą suszarki jest proste i zdecydowanie tańsze od prostowania włosów na stałe. Wystarczy kilka narzędzi, produktów, i trochę praktyki.

Co jest potrzebne?
- Suszarka do włosów.
- Duża okrągła szczotka. Jej rozmiar będzie zależeć od długości włosów,. Włosy muszą być wystarczająco długie, aby nałożyć na szczotkę, ale tylko pojedynczo.
- Duża szczotka do ostatecznego wygładzenia.
- Spinki klipsy, by utrzymać włosy z daleka od partii włosów, którą się zajmujemy. Najlepiej używać płaskich klipsów fryzjerskich. 
- Produkty do stylizacji - produkty, które chronią włosy przed wilgocią i zapewniające fryzurze dłuższe utrzymywanie się. Wilgoć przyprawia włosy o naturalne fale, więc produkty, takie jak mus chroniący przed wilgocią będą użyteczne. Watro pamiętać o produktach chroniących przed uszkodzeniami ciepła.
- Produkt wygładzający i nadający połysku.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady