Męskie plecionki

 

Męskie plecionkiWarkocze są fryzurą, której wielu ludzi nawet nie rozważa, a mogą nadać bardzo stylowy wygląd. Są najbardziej popularne wśród mężczyzn Afro-Amerykanów, ale pasują wszystkim. Jeśli masz włosy do brody lub ramion, można uzyskać z nich piękne warkocze. Im dłuższe włosy, tym lepiej. Wybierając nowy styl, nie zapomnij o warkoczach.

Rodzaje plecionek.
Słowo „plecionki" od razu ci się kojarzy. Nie ma potrzeby wyjaśnienia, prawda? Wchodzi w to pojęcie jednak sporo rodzajów plecionek. 

Problem wzrastania włosów.
Do zaplatywania warkoczyków oczywiście potrzeba dłuższych włosów, niż spotykamy w tradycyjnych męskich cięciach. Problem może wystąpić, gdy włosy rosną, a dalsza cześć włosa jest wpleciona w warkoczyk. 

Średniej długości włosy.
Kobiety walczą z tymi denerwującymi etapami "pomiędzy" przez wiele lat po zbyt krótkiej fryzurze. Zanim włosy odrosną tak, by dać się zapleść w warkoczyki może wystąpić skłonność do rozdwajania końcówek. Jeśli jednak naprawdę podobają ci się warkocze warto być cierpliwym i dbać o włosy.
Pamiętaj, że długowłosy mężczyzna może być sexy. Możesz też swoje włosy obciąć po bokach krócej niż z tyłu. Warto pomóc sobie produktami do stylizacji, takimi jak żel. 

Oto kilka ciekawych fryzur:
- Bałagan na głowie na długich włosach + grzywka.
- Warkocze na kręconych lub falowanych włosach, choć układanie krnąbrnych włosów często trzeba wspierać produktami do stylizacji.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady