Najlepsza opaska na głowę, na którą pomysł wzięto z imprezy

 

Najlepsza opaska na głowę, na którą pomysł wzięto z imprezyOpaski, wiadomo, są bardzo modne. Wydają się być jednym z tych trendów, które pozostają popularne na długi czas. W rzeczywistości, u wielu znanych ludzi zaobserwowano noszenie opaski w ciągu ostatniego roku. Jeśli chcesz nosić opaski w stylu zaobserwowanym na jednej z wielu gwiazd, to tu jest tylko kilka z najlepszych pomysłów.

Loki z cienką opaską na głowie.
Hayden Panettiere często nosiła taką fryzurę. Aby to osiągnąć, potrzebne są trzy rzeczy: cienkie opaski, lokówka i produkty do układania włosów. Wszystko, co musisz zrobić, to loki za pomocą lokówki. Najlepsza będzie lokówka robiąca małe i średnie loki, a następnie nałożyć małą opaskę z przodu włosów. Jeśli masz grzywkę, możesz pozostawić ją lub możesz ją polokować z resztą włosów i użyć opaski do ściągnięcia jej do góry. Aby utrzymać efekt użyj lakieru do włosów, żelu lub pianki. Chociaż można użyć dowolnego koloru opaski, Hayden Panettiere zazwyczaj nosi czarne. 

Kok z grubą opaską.
U wielu osobistości, takich jak np. Hilary Duff, zostały dostrzeżone fryzury jak np. kok w połączeniu z grubą opaską. Przy takiej fryzurze można nosić grzywkę pod opaska lub poza nią, aczkolwiek noszenie jej pod jest bardziej popularne. Wybierz grubszą w jasnych lub wyrazistych barwach, lub wzorzystą. Tu rzuca się w oczy najbardziej opaska, wiec wybierz taka, która ci się podoba.

Koński ogon z kolorową opaską.
U Lindsay Lohan znana jest fryzura – koński ogon z gruba kolorowa opaską. Podobnie jak we fryzurze kok, duży nacisk zostanie położony na opaskę, którą nosisz. Ta fryzura jest najbardziej wygodna do pracy i dobrze wygląda noszona w połączeniu z prostym strojem, takim jak czarny czy biały t-shirt i dżinsy. Chociaż można wybrać dowolny kolor i wzór, Lindsay zwykle zakłada kolorowe, grube opaski a kucyk wiąże z tyłu.

Opaski są teraz bardzo modne. Łatwo możesz urozmaicić swój wygląd, dodając kilka różnych opasek na głowę. Jedna z tych fryzur inspirowana któraś ze znanych osobistości może zdziałać cuda, ale pownnaś czuć się swobodnie nosząc takie fryzury. Czy wybierasz jeden z modnych trendów, czy po prostu utrzymać włosy z tylu to masz wielki wybór opasek. Należy nosić fryzury, w których czujesz się najbardziej komfortowo.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady