Bałagan na głowie Łatwe do wykonania fryzury

 

Bałagan na głowie Łatwe do wykonania fryzuryBałagan na głowie też może być bardzo stylowy. Styl uwzględnia grzywki dodające romantyczności i lekkości i cieniowanie włosów. Optycznie wydłuża szyję i wyszczupla twarz. Nadaję się dla każdej długości włosów, a także dla obu płci.

Pochodzenie fryzury.
Po raz pierwszy artystyczny nieład na głowie był widywany w latach 70-tych i zburzył stereotyp grzecznych fryzur tamtych czasów. Widzimy fryzurę m. in. na głowie aktorki Jane Ford na początku jednego ze znanych filmów tamtych czasów. Również na głowach taki celebrytów jak: Fawcett, Charlie's Angels, , Goldie Hawn, Meg Ryan, Jennifer Aniston widywane były / są tego typu fryzury. 

Artystyczny nieład.
Artystyczny nieład lat 70-tych polegał przede wszystkim na nieuczesaniu włosów. Czasem jednak trzeba pomóc tej fryzurze i natapirować włosy. Styl jest wszechstronny i prowokacyjny. Artystyczny bałagan pasuje każdemu i do każdego rodzaju włosów. Odrobinę skomplikowane jest jednak uzyskiwanie doskonałego wyglądu na mocno kręconych i ciasnych lokach. Fryzurę można podkreślić dodając jasne lub żywe kolory. 

Różne rodzaje fryzury:
Rozróżnia się trzy rodzaje artystycznego nieładu na głowie. Są one zależne od długości włosów. In więcej warstw włosów o różnych długościach tym ciekawszy efekt na głowie. 
- artystyczny nieład na krótkich włosach; 
- artystyczny nieład na średniej długości włosach;
- artystyczny nieład na długich włosach.

Jodie Foster i artystyczny nieład na głowie. 
Jodie Foster wygląda niesamowite w tej fryzurze. Jej włosy są krótkie i obcięte warstwowo i ufarbowane na na trzy kolory: brąz, blond i karmel. Włosy we fryzurze rozrzucone są we wszystkich kierunkach. Jodie Foster w tej fryzurze i ładnym ubraniu wygląda bardzo seksownie i zwraca na siebie uwagę innych. Jej fryzura jest odpowiednia dla każdego rodzaju włosów. 

Kolory w artystycznym nieładzie na głowie.
Kolor odrywa odgrywa ważną rolę w różnych fryzurach i artystyczny nieład nie jest wyjątkiem. Można w tej fryzurze używać wszystkich kolorów. Kolory pomagają wyrazić emocje i uczucia. Mogą być także używane celem podkreślenia fryzury. 

Kolor włosów powinien być wybrany w porozumieniu z kolorem skóry oraz rodzajem włosów. Najbezpieczniej, by koloryzacja wykonywana była przez profesjonalistę lub pod jego okiem. Koloranty tez dzielą się na trzy rodzaje w zależności od trwałości koloru, a mianowicie: kolory trwałe, zmywalne po 28 myć i zmywalne.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady