Jak narysować włosy jak u Anime?

 

Jak narysować włosy jak u Anime?Anime jest to sztuka, którą wielu ludzi interesuje się wybitnie. Jeśli wiesz cokolwiek o stylu sztuki Anime, to już na pewno wiesz, że włosy są jednym z najważniejszych elementów. Oto kilka wskazówek, jak takie włosy narysować:

Wskazówki i porady jak narysować włosy w stylu Anime:

1. Przestudiuj jak inni ludzie rysowali Anime. Takie rysunki możesz znaleźć w wielu miejscach, włączając w to strony internetowe miłośników tej sztuki. Wielu ludzi nigdy nie będzie w stanie stworzyć perfekcyjnego rysunku włosów Anime dopóki nie pozna różnorakich sposobów, jak je rysować.
2. Pamiętaj, że włosy powinny mówić coś o charakterze. Nie powinny pasować jedynie do twarzy postaci Anime, ale też powinny być reprezentantem jego lub jej własnego stylu. 
3. Pamiętaj, aby się zastanowić jakiego typu włosy postać Anime będzie miała. Co ważniejsze, pomyśl o fryzurze, którą chcesz dać bohaterowi.. Jeśli zdecydujesz się na krótkie proste lub na długi koński ogon, to ważne jest, żeby rozważyć czynniki jeszcze zanim zaczniesz rysować Anime.
4. Po pierwsze, spróbuj swoich sił w rysowaniu włosów, które nie należą do żadnej postaci. To pozwoli Ci mieć szersze pojecie, jak rysować różne rodzaje fryzur i fryzury postaciom Anime.
5. Praktyka czyni mistrza, dlatego ćwicz często rysowanie włosów Anime. Im więcej czasu i wysiłku włożysz w rysowanie, tym bardziej udoskonalisz swoją technikę.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady