Jak rozjaśnić włosy?

 

Jak rozjaśnić włosy?Jeśli chcesz mieć włosy platynowy blond, to warto rozważyć rozjaśnienie ich w jakiś sposób. Jednakże, jeśli nie zrobisz tego we właściwy sposób, to może się to skończyć wielką katastrofą. Oto kilka bardzo ważnych wskazówek, jak rozjaśnić włosy.

Instrukcja rozjaśniania włosów:

Odwiedź najbliższy salon piękności. 
Pierwszą rzeczą jaką musisz zrobić będzie zakupienie specjalnego zestawu do rozjaśniania włosów. Możesz nabyć go też w lokalnej drogerii, ale lepszym wyjściem będzie odwiedzenie salonu, gdyż tam masz możliwość rozmowy z pracownikiem, który jest w stanie udzielić ci rady, jaki zestaw do rozjaśniania będzie właściwy dla twoich włosów. 

Dobierz odpowiedni zestaw do twojego koloru włosów.
Ważne jest, żeby się upewnić, że wybierasz zestaw rozjaśniający odpowiedni dla wyjściowego koloru twoich włosów. Jeśli używasz rozjaśniacza przeznaczonego do włosów czarnych, a twoim naturalnym kolorem jest jasnorudy, to są powody by sadzić, że uzyskasz złe efekty. Jeśli Twoje włosy często uzyskują przy farbowaniu poblask rudości, bez względu na to, jakim odcieniem blondu się farbujesz, to dobrze byłoby najpierw ufarbować je na czarno, a później używając rozjaśniacza do włosów czarnych rozjaśnić je do zamierzonego blondu. 

Przeczytaj dołączoną ulotkę z instrukcjami.
Kiedy rozjaśniasz włosy upewnij się, że przeczytałeś wszystkie instrukcje dołączone do opakowania. Postępuj zgodnie z instrukcjami od początku do końca. Jeśli tego nie zrobisz twoje włosy mogą się nie ufarbować tak, jak tego oczekujesz. Pamiętaj, żeby używać lateksowych rękawiczek, za każdym razem gdy stosujesz jakieś produkt do włosów, bez względu na to czy są, czy nie są dołączone do opakowania. Dla uzyskania lepszego i szybszego efektu, możesz zastosować plastikowy czepek. Podobne efekty daje suszarka używana na krótko, ale nie wolno jej używać przez cały proces rozjaśniania włosów. 

Sprawdzaj efekty rozjaśniania co 20minut.
Jeśli jesteś w trakcie rozjaśniania włosów, sprawdzaj efekty co 20 minut. Jeśli zauważysz, że włosy nabierają żółtawego odcienia, nałóż więcej rozjaśniacza na włosy u nasady głowy, jeśli na początku nie zostało to zabronione. Zauważ, że cały proces rozjaśniania trwa od 45minut do godziny.

Spłucz rozjaśniacz z włosów. 
Kiedy twoje włosy zostały już rozjaśniane, co staje się zazwyczaj po około godzinie, a czasem mniej, spłucz rozjaśniacz ze swoich włosów. Upewnij się, że zrobiłaś to dokładnie i zastosuj odżywkę. Powinna być dołączona do opakowania, a jeśli jej nie ma powinnaś użyć własnej nawilżającej odżywki. Powtarzaj czynność do końca tygodnia i postaraj się nie stosować szamponu przez 3 dni po procesie rozjaśniania.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady