Porady i produkty do stylizacji krótkich włosów

 

Porady i produkty do stylizacji krótkich włosówDzisiejsze krótkie fryzury są dość łatwe w utrzymaniu, ale wymagają kilka produktów do stylizacji, by wyglądać lepiej. Jeśli dopiero co zafundowałaś sobie krótko fryzurę, wypróbuj cały arsenał produktów do stylizacji, by dobrać najodpowiedniejsze dla siebie.

Produkty nadające objętości. 
Kiedy nie masz burzy włosów spływających do ramion, a chcesz, by fryzura wyglądała lepiej. unieś włosy u nasady, co wizualnie nada fryzurze objętości. Na rynku znajdziesz kilka produktów, które ci w tym pomogą. Są to specjalne żele, pianki, lakiery do włosów. Jeśli chcesz nadać włosom połysk, ale zbytnio nie obciążyć włosów, to też na pewno z całej gamy wybierzesz do tego wielu odpowiednich produktów. 

Loki.
Istnieje też kilka sposobów, na to, by pomóc lokom wyglądać pięknie. Po pierwsze, zacznij od umycia włosów specjalnym szamponem do włosów kręconych, a następnie zastosuj odżywkę do tegoż samego rodzaju włosów. W jeszcze mokre włosy wmasuj żel, by po wysuszeniu loki lepiej się trzymały i lepiej się skręciły. Jeśli interesuje cię delikatniejszy efekt, po wysuszeniu włosów nałóż specjalny krem, który lekko rozprostuje loki. 

Włosy gładkie i błyszczące. 
Krótkie, modne cięcia włosów, takie jak np. bob, wyglądają najlepiej, gdy włosy są gładkie i lśniące. Cały proces zaczyna się już pod prysznicem. Użyj szamponu chroniącego kolor, a gdy włosy po umyciu są jeszcze mokre zastosuj specjalne serum wygładzające, by po wysuszeniu zapobiec puszeniu się włosów. Na koniec spryskaj włosy lakierem nadającym połysku. 

Bałagan na głowie.
Tu pomocny może okazać się wosk, którym spryskaj włosy po wysuszeniu lub nałóż go palcami jeśli jest w płynie. Możesz użyć specjalnej pianki utrwalającej. Wysusz włosy w takim nieładzie, jaki jest i spryskaj lakierem na koniec.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady