Większa objętość dzięki trwałej ondulacji

 

Większa objętość dzięki trwałej ondulacjiTrwała ondulacja jest idealnym rozwiązaniem dla włosów wiotkich i nudnych. Należy się pozbyć ogólnie panujących skojarzeń z pudlem, ponieważ trwała prezentuje się pięknie, gdy jest odpowiednio dobrana do osoby i, co ważne, dodaje włosom objętości.

Jeśli masz mało włosów na głowie, to dzięki trwałej podwoi się ich objętość. Sprężyste i zadbane loki pomogą utrzymać specjalne produkty do stylizacji i pielęgnacji włosów po trwałej. 

Typ trwałej ondulacji. 
Jeden z typów trwałej ondulacji polega na luźnych i dużych falach, a nie na małych ciasnych lokach. Do zakręcania takich loków używa się zazwyczaj specjalnych prostych prętów o zróżnicowanej grubości do zakręcania loków na całej głowie. Bez obaw. Pręty te gwarantują powstanie loków o tej samej długości. To jednak nie oznacza, ze musisz mieć koniecznie długie włosy. W zależności od długości włosów też wybiera się odpowiednią grubość tych prętów. 

Jak długo trwa wykonanie trwałej ondulacji i jak długo się ona utrzymuje? 
Czas wykonywania zabiegu na włosach jest zależny co prawda od salonu fryzjerskiego, ale nie powinien trwać więcej niż 1-2 godziny. Na pewno zależny będzie od grubości i długość twoich włosów, a także od sprawności twojego fryzjera. Zapytaj stylisty, które produkty do pielęgnacji będą dla ciebie odpowiednie. Pamiętaj, że 24 do 36 godzin zajmuje prawidłowe rozciągniecie się loków po wykonaniu trwałej, więc nie denerwuj się, jeśli twoje włosy nie wyglądają od razu tak, jak sobie tego życzyłaś. Prawidłowo wykonana trwała utrzymuje się od 2 do 6 miesięcy.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady