Pielęgnacja włosów – serum do włosów

 

Pielęgnacja włosów – serum do włosówJeśli chcesz uniknąć efektu puszenia się włosów lub chcesz uchronić włosy przed szkodliwym działaniem gorących narzędzi do modelowania, to serum do włosów będzie świetnym produktem, by utrzymać włosy błyszczącym, zdrowym i pięknym stanie.

Przeczytaj nasze porady dotyczące używania serum do włosów, aby uniknąć szybkiego przetłuszczania się włosów i znaleźć najlepsze serum do włosów na rynku.

Użyj małej ilości. Serum przeciwko puszeniu się to skoncentrowany preparat i na jednorazowe użycie wystarczy ilość o wielkości nie większa, niż ziarnko grochu.

Aby uniknąć tłustej skóry głowy, nie trzeba nakładać odżywki na skórę głowy i włosy u nasady, gdyż to obciąża włosy i nadaje tłusty wygląd. Nakładaj więc serum jedynie od połowy długości włosów.

Jeżeli Twoje włosy są naprawdę cienkie, serum do włosów może być nieodpowiednie dla włosów. Ma ono tendencję do obciążania włosów i sprawia, że wyglądają tłusto. 

Stosuje się na mokre włosy w bardzo małych ilościach, a następnie suszy się włosy rozczesując szczotką, rozprowadzając tym samym serum na całej długości włosów równomiernie. 

Chroń swoje włosy. Serum do włosów może być stosowane do ochrony włosów przed wysoką temperaturą. Nałóż niewielką ilość na wilgotne włosy przed suszeniem lub prasowaniem.

Rozjaśnić matowe włosy. Farbowanie włosów, trwała ondulacja, lokówka, gorące wałki, prostowanie włosów i suszarka do włosów mogą uczynić wszelkie szkody i zmatowić włosy. Przywróć włosom połysk przy pomocy serum do włosów. Pomoże nie tylko zniwelować mechaniczne uszkodzenie włosów, ale doda też światła matowym włosom.-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady