Majonez do zwalczania wszawicy

 

Majonez do zwalczania wszawicyMajonez jest znanym sposobem leczenia wszawicy. Mówi się, że jest w stanie udusić wszy. Niektóre z głównych składników w majonezie, takie jak olej i tłuszcz, są w stanie to zrobić. Uważa się, że można użyć dowolnego oleju lub tłuszczu, w dokładnie taki sam sposób, w jaki używa się majonezu, ale majonez jest zdecydowanie bardziej popularnym specyfikiem. Poniżej opisane jest, jak zastosować taką kurację.

Jak użyć majonezu do zwalczania wszy. 

1. Postaraj się o taką ilość majonezu, ile potrzeba do pokrycia całych włosów głowy. Przeciętna osoba będzie wymagać około pięciu łyżek majonezu, ale może to ulec podwojeniu lub nawet wzrosnąć trzykrotnie, w zależności od długości i grubości włosów, z jakimi będziesz mieć do czynienia.
2. Użyj kawałka folii. Upewnij się, że jest szczelnie owinięta wokół głowy. Zwykły czepek też może świetnie spełnić tą rolę, tak długo, jak jest ciasno na głowie. Cały czas celem umieszczenia folii na czubku głowy jest upewnienie się, że wszy uduszą się, nie mając czym oddychać.
3. Zostaw majonez na włosach na nie krócej niż dwie godziny. Aby jednak uzyskać lepsze rezultaty, możesz pozostawić go na głowie na dłużej niż te dwie godziny.
4. Spłucz włosy, a następnie umyj je szamponem. Potem użyj mieszaniny oleju i octu, aby dokładnie spłukać włosy. 
5. Usuń larwy wszy z włosów. Możesz to zrobić na różne sposoby, np. wykorzystać specjalny grzebień lub usunąć je pęsetą.
-->


MENU

Strona główna

Jak zacząć?


Galerie interaktywne

Przykładowa twarz

Twoje foto


Video

U Fryzjera

Galerie fryzur

Salony

Stylizacja


Galerie fryzur

Damskie krótkie

Damskie średnie

Damskie długie

Męskie różne

Fryzury ślubne

Włosy kręcone

Fryzury gwiazd


Czytelnia

Brwi

Depilacja

Długość

Farbowanie

Klasyczne

Grzywka

Kolor

Kręcone

Łysienie

Modne fryzury

Ozdoby

Porady